ללא שבעה שחקני נבחרת ועוד מספר רב של שחקנים פצועים, התייצבה הפועל באר שבע למשחק רבע גמר גביע הטוטו מול מכבי פתח תקווה. ההרכב שהעלה ברק בכר כלל שחקנים מוכרים, אך על הספסל נרשמו מספר הופעות בכורה של שחקני הנוער ושמות שגם האוהדים המסורים של הקבוצה התקשו להכיר.

המשחק נפתח בבליץ' של הקבוצה המארחת, שהצליחה לסכן את שערו של דודו גורש מספר פעמים, ולאחר מכן רשמה סדרה של החמצות גדולות, כשמעל כולן בלטה ההחמצה בדקה ה-30. לירוי צעירי החמיץ כשנותר לבדו מול דודו גורש והיה במצב נוח מאוד להבקעה. 7 דקות לסיום המחצית, לידור כהן הגביה כדור לרחבה, שמירה לקוייה בהגנה הבאר שבעית הובילה לנגיחה מדוייקת של יניב בריק – 0:1 למארחים. דקה לסיום המחצית, עוד החמצה ענקית של פתח תקווה: טאדה בעט לעבר הרחבה, גורש הדף, רישאר סומא השתלט ומול שער ריק בעט למשקוף.

את המחצית השנייה פתחה באר שבע בצורה טובה וגם באה על שכרה לאחר טעות קשה בהגנה המלאבסית. ז'והן מרסיאל נגח בצורה רעה, ישירות לרגליו של בן שהר, שלא התקשה להכניע את צחי גיגי – 1:1. פתח תקווה המשיכה להחמיץ, כאשר יובל אבידור בעט מעל השער כשהיה ב1 על 1 מול דודו גורש. ואז הגיעה הדקה ה85 ומי אם לא מהארן ראדי? הקשר שיחרר בעיטה אדירה מ-30 מטר, תפס את צחי גיגי מעט מחוץ לשערו, והכדור נחת באומנות ישירות ברשת – 1:2 אדום.

חצי גמר המפעל ייערך במגרש ניטרלי בסוף חודש נובמבר.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו