תתפלאו לשמוע, אייל היה בטוח בתחילת דרכו שהוא הולך להתפרנס מהיותו רקדן מקצועי. הילד שגדל פה בעיר, הוא רקדן מוכשר ובגיל מאוד צעיר כבר התחיל לרקוד בלהקות המחול הייצוגיות של העיר, ואז הגיע הצבא.

בצבא, כך הוא מספר, הבין שיש לו אהבה לא פחות גדולה, הצילום. אז הוא החליט שהוא הולך לשלב בין שתי האהבות הגדולות שלו. בלי להתבלבל יותר מידי, לפני כחצי שנה, הוא פתח עסק לצילום. היום כבר אין לו רגע פנוי ביומן, הבחור שמצלם בכל המועדונים הכי שווים בעיר, פינה לנו כמה דקות מזמנו והכניס אותנו לעולם שלו.

ולשאלון הקבוע שלנו.

1. איך נראה יום שישי טיפוסי שלך?

בדרך כלל קם ביקיצה טבעית אחרי שבוע ארוך של צילומים. שותה קפה, מעשן סיגריה ובדרך כלל מתחיל לערוך את חומרי הגלם של כל השבוע. 

2. מקום יציאה מועדף (בבאר שבע)?

כחלק מעבודתי כצלם אני יוצא להרבה מועדונים בבאר שבע. יש את השניים שהם סוג של בית בשבילי. "באחד'עשרה סקנדפלור" אני כמעט כל סופ"ש וכמובן כמו כל באר שבעי גם ה"פורום" הוא חלק משגרת הבילוי הקבוע שלי.

3. פרופיל מגניב מהעיר, שהיית ממליצה לנו לעקוב אחריו?

מהעיר כנראה הייתי הולך על בני אברהם, רקדן וכריאוגרף שגדל בבאר שבע. יש לו מלא תמונות מגניבות מההפקות של סטטיק ובנאל שהוא רוקד אצלם. אהה והוא גם מנהל סטודיו גם משם לא חסרות תמונות מטורפות.

4. מה התוכנית האחרונה שראית בטלוויזיה?

שמע אני מכור למשחקי הכס, אם איכשהו יש לי זמן לראות טלוויזיה, זה כנראה משחקי הכס. האמת כשמדברים על זה, אני דיי מפחד מהיום שייגמרו לי הפרקים. יש לך רעיון לסדרה טובה?

5. איפה הייתה החופשה האחרונה שלך?

החופשה האחרונה שלי הייתה באילת עם כמה חברים. אין לי זמן לחופשה רצינית נו, אני עובד!

6. מה התמונה האחרונה ששלחת בווטסאפ?

התמונה האחרונה ששלחתי בוואטסאפ היא תמונה ממש מגניבה של בליינית שצילמתי באחד'שרה:

7. שלושה אנשים שהיית רוצה לשבת איתם לארוחת ערב חיים או מתים

הבן אדם הראשון הוא כנראה קוונטין טרנטינו הבמאי הדגול. על יצירות כמו "ספרות זולה","כלבי אשמורת" ו"קיל ביל", אני יכול לדבר ימים שלמים.  אחריו כנראה טים ברטון עוד במאי גדול שאחראי על יצירות כמו המספריים של אדוארד, אליס בארץ הפלאות החדש (הראשון לא השני). והאחרון שכנראה הייתי רוצה לשבת איתו לעוד ארוחת ערב זה סבא שלי ז"ל.

תודה צלמוס, עד הפריים הבא..