בחודשים האחרונים הכרזנו באתר באר שבע נט על תחרות אנשי השנה בה חבר השופטים הוא תושבי העיר עצמם. בהתחלה ביקשנו מהתושבים להציע את המועמדים שלהם לאנשי השנה בקטגוריות השונות. בשלב זה קיבלנו מאות הצעות שונות על אנשים רבים וטובים שעשו לנו את השנה החולפת והשפיעו על חיינו. בין כל ההצעות, בחרנו לכל קטגוריה את ארבעת המתמודדים שקיבלו הכי הרבה המלצות.

הקטגוריות היו: אושיית רשת, עסקים, תרבות, ספורט, חינוך, מתנדב וחיי לילה.

ההצבעה הייתה פתוחה לחודש שלם, במהלכו הצביעו עשרות אלפי תושבים (40,718 ליתר דיוק) לאנשי השנה שלהם, וכעת אנו גאים להציג בפניכם את האנשים שאתם בחרתם בסקר הענק "אנשי השנה של באר שבע 2017"

אושיית הרשת לשנת 2017: יקיר עמר

אושיית הרשת לשנת 2017: יקיר עמר

עם אלפי עוקבים אחריו וכמעט 40% מהקולות- אתם בחרתם ביקיר עמר בתור אושיית הרשת של השנה. יקיר יוצר תוכן שנוגע באנשים, בין אם באמצעות כתיבה או סרטונים. במקור במיתר, אם כי במחצית העשור האחרון הוא גר בבאר שבע ופועל רבות למען העסק העצמאי שלו - "ארטישופ". אז אם גם לכם יצא להתרגש או לצחוק מאחד הסטטוסים או הסרטונים של יקיר - אז ודאי אתם מבינים ישר כיצד זכה יקיר בתואר אושיית הרשת של באר שבע לשנת 2017.

כאמור, יקיר זכה עם 39% מהקולות כשצמודה אליו עם 36% מהקולות, מעצבת השמלות ואושיית האינסטגרם, עדן לוי.

אשת השנה בעסקים לשנת 2017: רוית אזוט

אשת השנה בתחום העסקים לשנת 2017: רוית אזוט

רוית אזוט, קוסמטיקאית תושבת העיר באר שבע ויו"ר התאחדות בעלי המלאכה והתעשייה במחוז באר שבע והנגב, היא הזוכה בתואר אשת השנה בתחום העסקים של באר שבע לשנת 2017. רוית שכבר מעל 10 שנים עומדת בראש ארגון הקוסמטיקאיות במחוז דרום, הצליחה להשיג 43% מהקולות כשמאחוריה במקום השני הם משה אביסרור ובניו, עם 34% מהקולות.

בשנים האחרונות פועלת רוית לפיתוח שירותים ומגוון מסלולים לטובתם של אנשי העסקים במחוז דרום. תחת סמכותה נמצאים נגרים, קוסמטיקאיות, קבלני חשמל, עסקים מתחום הטקסטיל, הפלסטיק, המזון ועוד, מקרית גת ועד אילת. רוית רואה בתפקידה שליחות לכל דבר ולכן לא בכדי נבחרה כאשת השנה של באר שבע בתחום העסקים לשנת 2017.

אשת השנה בתרבות לשנת 2017: בת-חן סבג

אשת השנה בתחום התרבות לשנת 2017: בת חן סבג

עם הפריצה המסחררת שלה עם הסדרה "מטומטמת" עליה היא חתומה ובה היא מככבת, שהספיקה כבר להוציא שתי עונות, לא פלא שבת חן סבג הצליחה להשיג 51% מקולות הבוחרים. סבג (33) נולדה וגדלה בבאר שבע, ועל כן בשבילנו היא תמיד תהיי בת העיר. 

לאחר שבמשך שנים איש לא לקח אותה ברצינות בגלל המראה הנערי, לקחה סבג את הקריירה שלה בידיים וכתבה 50 פרקים של הסדרה "מטומטמת" שכבשה את המדינה, והשאר היסטוריה. סבג נמצאת בכותרות לאחרונה בזכות הזוגיות המתוקשרת שלה עם אורנה בנאי, שגם היא גדלה והתחנכה בבירת הנגב.

אשת השנה בספורט לשנת 2017: אלונה ברקת

אשת השנה בתחום הספורט לשנת 2017: אלונה ברקת

מלכת הדרום, אלונה ברקת, כבשה את התחרות עם 52% מקולותיכם. על אלונה אין צורך להכביר במילים, מכיוון שאלונה מראה לנו פעם אחר פעם שהיא מביאה סוג אחר של ניהול לכדורגל הישראלי. 

זה היה בקיץ 2007 שרכשה אלונה את הפועל באר שבע מידיו של אלי זינו ובכך הפכה לאישה הראשונה בישראל שמשמשת כבעלים של קבוצת כדורגל. מאז כבשה קבוצת הכדורגל שיא אחר שיא והארון החל להתמלא בגביעים וצלחות. על כל זה (ועוד הרבה מאוד שהביאה לבירת הנגב), זכתה אלונה בתואר אשת השנה בספורט לשנת 2017.

אשת השנה בחינוך לשנת 2017: אביגיל אוקנין

אשת השנה בתחום החינוך לשנת 2017: אביגיל אוקנין

אביגיל אוקנין הנקראת "הסופר נני של הנגב" היא אשת מקצוע המתמחה בנושאי הורות, זוגיות וילדים, היא הזוכה בתואר אשת השנה בחינוך לשנת 2017 של באר שבע נט. אביגיל מבוקשת בקרב הורים אובדי עצות בזכות הידע הרב שצברה בכל מה שקשור להורות, זוגיות וילדים. נשים רבות מכל הגילאים מחפשות את קרבתה ועצתה, לוח הזמנים שלה מלא עד אפס מקום בפגישות וסדנאות.

אביגיל קטפה 40% מהקולות, שמנהלת מקיף א', גילה בלאיש, מאחוריה עם 31% מהקולות.

מתנדב השנה לשנת 2017: ד"ר עופר מוכתר

מתנדב השנה לשנת 2017: ד"ר עופר מוכתר

ד"ר מוכתר, בוגר מקיף ג', סופר, מרצה מבוקש ומנהל הפרויקטים החינוכיים של הפועל באר שבע. מוכתר רואה בתפקידו שליחות וגאווה אמיתית, כשמאחורי אלופת המדינה קיים מערך שלם של התנדבויות ועבודה עם נוער והקהילה.

ד"ר מוכתר אחראי על תחום החינוך ושיתוף הקהילה, קיבל 39% מקולות מהבוחרים כשמאחוריו במקום השני נמצאת המתנדבת החזקה של באר שבע- ציפורה חלפון.

איש השנה בתחום חיי לילה לשנת 2017: יעקב כהן

איש השנה בתחום חיי הלילה לשנת 2017: יעקב כהן

הפתעת השנה הוא יעקב כהן, שגייס 33% מהקולות, ונלחם על המקום הראשון עד הדקה האחרונה יחד עם איש מועדון הפורום, דן לייבל, שקיבל 29% מהקולות והגיע למקום השני. אם עוד לא יצא לכם להיות ב"בר-גיורא", כנראה אתם לא אנשי לילה אמיתיים.

הבר שנפתח לפני כשנה, מיצב את עצמו בזמן קצר כמוסד חשוב בנוף השכונתי. באמצע שכונה ד', בחר קובי (יעקב), מייסד בר ה"גולדה" לשעבר לבנות את החלום החדש שלו- בר שמציע לא רק אלכוהול, אוכל ואווירה, אלא גם במה פתוחה להופעות והרצאות. על כל זה ועוד- יעקב כהן הוא איש השנה של באר שבע בקטגורית חיי לילה. 

נבחרי השנה של באר שבע לשנת 2017

במהלך השבוע הקרוב, נפרסם תגובות, סרטונים וראיונות עם הזוכים. ברכות לאנשים שהשפיעו על באר שבע הכי הרבה בשנת 2017, אנו משוכנעים כי תמשיכו ליצור, לשרת ולייצג בכבוד את תושבי העיר גם בשנת 2018.

  

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו