יום הסטודנט 2017 נפתח אמש עם אלפי סטודנטים וצעירים תושבי באר שבע והדרום שלקחו הפוגה מלחץ הלימודים והגיעו למתחם השוק הבדואי כדי ליהנות מההופעות של דניאלה ספקטור, להקת הדג נחש, משה פרץ, סטטיק ובן אל תבורי, וברי סחרוף.

לקראת תחילת ההופעות החלו להגיע מאות מבלים למתחם השוק הבדואי כדי להנות מהופעתה של דניאלה ספקטור, וזמן קצר לאחר הפתיחה אלפים גדשו את שערי הכניסה, דקות ספורות לפני עליית להקת ה"דג נחש" לבמה. בסיום הרעידות שהשאירו ה"דג נחש", עלה להופיע משה פרץ עם טובי הלהיטים ביניהם "זיקוקים", "כוס של יין" ו"היא רק רוצה לרקוד", והקהל שאג בהמוניו לנוכח הופעתו המושלמת של הזמר המוכשר.

לאחר שמשה פרץ הלהיב את הקהל, עלה לבמה מוש בן ארי, שיחד עם להקתו, הרים את כולם גבוה לאוויר עם שיריו האיכותיים ביניהם "ואיך שלא", "משא ומתן", ו"ג'ה איז וואן". הקהל התרגש וקפץ באוויר.

ואז עלו סטטיק ובן אל תבורי

שיא הערב הגיע עם עלייתם לבמה של הצמד סטטיק ובן אל תבורי, שהגיעו בלבוש מפתיע ומוכנים לתת בראש. סטטיק ובן אל הרעידו את באר שבע עם הרפרטואר המלא של שיריהם: ברבי, דוביגל, סלסולים, כביש החוף, זהב, והלהיט החדש שיצא לפני ימים בודדים – "טודו בום".

להופעתם של הצמד הוסיפו כמובן הרקדנים המקצועיים שאחד מהם הוא לא אחר מאשר בני אברהם, באר שבעי משלנו שמלבד היותו רקדן, הוא גם כוריאוגרף ובעל סטודיו לריקוד בבאר שבע.

בסיום הופעתם לא שכחו הצמד סטטיק ובן אל להודות לקהל על התמיכה והאהבה הרבה. לאחר ירידתם מהבמה של סטטיק ובן אל, חתם את הערב ברי סחרוף עם טובי שיריו, ונתן לקהל מעריציו הופעה עליה עוד יספרו למשך חודשים ארוכים.

אין ספק שיום הסטודנט 2017 הופק בצורה מושקעת ומופקת לקחים. בהפקה דאגו להביא השנה את טובי הזמרים בארץ שהשאירו את הסטודנטים רעבים לחגיגות. לכן טוב שיום הסטודנט עוד לא נגמר. ביומיים הקרובים ימשיכו הסטודנטים בחגיגות עם שתי מסיבות בריכה מטורפות, אלכוהול זורם, יפים ויפות שיצליחו להסיח גם את דעתו של המציל. יהיה כיף ורטוב.