צמודי קרקע או מגדלי יוקרה? "כשהכל נמצא מתחת לבית, אין צורך להזיז את הרכב"

$(function(){setImageBanner('b4b44b9f-26ce-48c0-a423-01ade42c547e','/dyncontent/2022/8/10/4d42506a-189c-4824-9ad6-fa9f04942bfc.jpg',15030,'טיב טעם 822 אייטם',525,78,false,33754,'Image','');})

בחברת "אביסרור משה ובניו" הקימו בשנים האחרונות פרויקטי יוקרה רבים בבאר שבע, וזאת במטרה ליצור לתושבים חווית מגורים יוקרתית וסמוכה למוקדי ביקוש "אנו מביאים לדרום מגדלי פאר מהיוקרתיים בארץ. כל מה שמשפחה צריכה לתפקוד שוטף ויומיומי נמצא מתחת לבית ללא כל צורך להזיז את הרכב"

בשנים האחרונות אנו עדים לשינויים רבים בנושא הדיור באזור הדרום ובבאר שבע בפרט. מעיר שאופיינה בבנייה נמוכה וצמודת קרקע, הדגש בשנים האחרונות הוא על בנייה רוויה לגובה ברחבי העיר. כך נראית בשנים האחרונות מגמת צמיחה של מגדלי יוקרה הנישאים לגבהים שלא נראו כמותם בעבר בעיר האבות הוותיקה.

אביסרור משה ובניו מציגים את פרויקט היוקרה מגדלי אביסרור בשדרות רגר באר שבע- צילום דייגו מיטלברג

"כל מה שמשפחה צריכה לתפקוד שוטף ויומיומי נמצא מתחת לבית ללא כל צורך להזיז את הרכב" מסביר יורם אביסרור, סמנכ"ל השיווק של חברת הבנייה "אביסרור משה ובניו". המעבר בשנים האחרונות מצמודי קרקע למגדלי יוקרה הוא חלק משינוי לחווית מגורים בשילוב אפשרויות פנאי וצרכנות, כשהכל קרוב לבית. באביסרור מציינים כי זוהי תפיסת הנדל"ן חדשנית בשם Multi Family residential -חווית מגורים בשילוב לייף סטייל במסגרתה נהנים הדיירים מסמיכות לבתי קפה, מרכז מסחרי, ואפשרויות ספורט, בילוי ופנאי לגוף ולנפש – ללא צורך להזיז את רכבם כבעבר.

יורם אביסרור- סמנכל השיווק של אביסרור משה ובניו

בחברת אביסרור מסבירים את השינוי "אם בעבר המגמה הייתה ללכת בעיקר על בתים צמודי קרקע, כיום פלח שוק בלתי מבוטל מקרב לקוחותינו מבינים כי גם במגדלי היוקרה הם מקבלים ערך מוסף רחב עם איכות חיים בלתי מתפשרת במיקום מרכזי. כחברה ותיקה הפועלת מזה 40 שנה, אנו דואגים לספק מגוון אלטרנטיבות לצרכים וקשת נרחבת להעדפות המגורים השונות בין אם מדובר במגורי פאר כמו בפרויקטים גרנד אביסרור ומגדלי אביסרור בשדרות רגר ובין אם פתרונות מגורים לבתים צמודי קרקע בנווה נוי".

4 מגדלים, 30 קומות, 450 יחידות דיור

בין הפרויקטים הבולטים של חברת אביסרור, בולט במיוחד פרויקט הדגל "גרנד אביסרור" הנבנה בימים אלו בשדרות טוביהו בבאר-שבע. מדובר ב-4 מגדלי יוקרה בני 30 קומות שעתידים לכלול 450 יחידות דיור. באביסרור מסבירים כי המגדלים משתרעים על פני מרחבים גדולים כשבכל קומה קיימות 4 דירות בלבד התורמות לתחושת הפרטיות של הדיירים לעומת דירות ה"רכבת" בשכונות הוותיקות. עוד ציינו כי מדובר בקומפלקס דירות חדשני, שהנו בין הפרויקטים היוקרתיים ביותר אשר נבנו אי פעם באזור הדרום.

חברת הנדלן אביסרור משה ובניו מציגים את פרויקט הדגל גרנד אביסרור- מגדלי יוקרה בבאר שבע

יוצרים סטנדרט מגורים יוקרתי

מגדלי היוקרה של "גרנד אביסרור" הגבוהים בדרום כוללים דירות פאר מרווחות בנות 4,5,6 ו-7 חדרים ומיני פנטהאוזים ייחודיים ורחבי ממדים. הפרויקט בהובלת משרד האדריכלים הבינלאומי טיטו אדריכלים ובימים אלו משווק המגדל השלישי.

בכל בניין לובי מפואר וכפול, חניון תת קרקעי ופארק פרטי העוטף את כל המתחם עם טיילת ייחודית הכוללת מתחמי ישיבה לנוחות הדיירים. הנוף המשתקף מהדירות הוא נוף פתוח לשטחים שונים בעיר וסטנדרט בנייה מהגבוהים שנראו בישראל על פי הנחיות בית ירוק (בניה ירוקה).

מתחם הספא וחדר הכושר במגדלי היוקרה גרנד אביסרור בבאר שבע

קומפלקס היוקרה כולל מתחם ספא חיצוני מפנק הכולל בין היתר סאונות, ג'קוזי, חדרי טיפולים ומועדון כושר מקצועי לרווחת הדיירים. נוסף לכך, במתחם יוקמו מבנים חיצוניים: גן ילדים, גן שעשועים ובית כנסת המיועדים לשרת את דיירי המתחם ולתרום לחוויית מגורים ייחודית. מגדלי היוקרה "גרנד אביסרור" ממוקמים בשכונה ט' המבוקשת, זאת הודות לחתך האוכלוסייה, מבנים מרכזיים ובתי ספר מהמובילים בעיר. הפרויקט ממוקם בסמוך למרכז הקניות המצליח גרנד קניון, לעיר העתיקה, למתחם הקטר, לצירי כביש מרכזיים וליציאה מהעיר לכביש 40, כביש 25 וכביש 6.  

יורם אביסרור, סמנכ"ל השיווק של אביסרור משה ובניו": "אנו מביאים לדרום חדשנות שלא נראתה כמותה עם מגדלי פאר מהיוקרתיים ביותר שנראו בארץ. הפרויקט מציע סגנון מגורים יוצא דופן ותפיסת חיים מתקדמת ביותר וזהו סוד ההצלחה של הפרויקט המצליח למשוך אליו אוכלוסייה חזקה מחתך סוציו- אקונומי גבוה. הקומפלקס הייחודי מעניק פתרון מושלם לאנשים המעוניינים לחיות בדירות יוקרה מרווחות כבית פרטי במגדלי פאר רבי קומות, תוך ניצול מרבי של מתקנים מפנקים".

חברת הנדלן אביסרור משה ובניו מציגים את פרויקט הדגל בבאר שבע- גרנד אביסרור מגדלי יוקה בשכונת טוביהו

אביסרור הוסיף "בין רוכשי הפרויקט ניתן למצוא משפרי דיור המעוניינים להתקדם לדירה גדולה ומפנקת יותר, מצמצמי דיור המעוניינים לעבור מבתים צמודי קרקע למגדל יוקרתי מבלי להתפשר על גודל הדירה ותחושת המרחב, וכן, זוגות צעירים הבוחרים בפרויקט בשל ייחודיותו וקרבתו למוסדות חינוך מהטובים בעיר".

פרויקט שדרות רגר – לגור בסטנדרט יוקרתי באזור מבוקש

פרויקט "גרנד אביסרור" הוא לא הקומפלקס היוקרתי היחיד שהקימו אביסרור בשנים האחרונות. קשה להתעלם מהמגדלים המרשימים המפארים את שדרות רגר ומאכלסים מאות דיירים, חלקם סטודנטים, אקדמאים ואנשי צוות רפואי המתגוררים בהם גם בשל קרבתם לבית החולים סורוקה ואוניברסיטת בן גוריון. "כיום, המודעות לאיכות החיים המסופקת בסגנון מגורים זה מתחדדת, לצד הבחירה בפרויקט בסטנדרט הגבוה ביותר המדמה וילה הבנויה לגובה, תוך שמירה על תחושת המרחב והקפדה על הפרטים הקטנים". מסביר אביסרור. בתכנון הפרויקט לקחנו בחשבון קהל יעד הכולל סגל אקדמי, רופאים ואנשי סגל רפואי אשר מחפשים מגורים באיכות גבוהה בקרבת העבודה. הפרויקט מספק מענה לקהל יעד רחב ומיקומו המרכזי סמוך למוסדות ציבוריים, תורמת אף היא לבחירה בו כאחד הפרויקטים המובילים והמצליחים ביותר בעיר".

חברת הנדלן אביסרור משה ובניו מציגים את פרויקט הדגל גרנד אביסרור- מגדלי יוקרה בבאר שבע

במגדלים החדשים של אביסרור, כך מתארים בחברה, מרגישים כאילו גרים בווילה יוקרתית ופרטית, וזאת בשל המרחב הגדול, התכנון והפרטיות. בין הדירות הייחודיות במגדלי רגר של אביסרור, ניתן למצוא גם לופטים יוקרתיים המתפרשים על פני 2 קומות בקומה ה- 15-16 ומדמים וילה בגובה מבחינת התכנון האדריכלי והעיצובי. חלל הלופט בנוי כ- Open space על פני 215 מ"ר, תקרה כפולה של 6 מ"ר, קירות מסך פנורמיים ומרפסת של 22 מ"ר המשקיפה לנוף עוצר נשימה, הודות למיקום המרכזי של מגדלי היוקרה.

מגדלי אביסרור מתוכננים בסטנדרט בינלאומי גבוה במיוחד: בעלי לובי כפול, 3 מעליות, חדר כושר פרטי, גינה פרטית לדיירים, חניון תת קרקעי ועוד. המגדלים ממוקמים במיקום המרכזי ביותר בעיר, בשדרות רגר בקרבת המשכן לאומנויות הבמה, אוניברסיטת בן גוריון, בית החולים סורוקה, מרכזים מסחריים ועוד. כל הדירות בפרויקט היוקרה הנן בעלות מפרט טכני עשיר ביותר וכוללות תריסים חשמליים, אסלות תלויות, דלתות פנדור דגם יוניק, ועוד.

מתחם הספא וחדר הכושר במגדלי היוקרה גרנד אביסרור בבאר שבע

כשהחלום על בית צמוד קרקע עדיין חי ובועט

ב"אביסרור" מודעים לכך שישנם עדיין כאלו המעוניינים לגור בצמודי קרקע ובתחושה פרברית, ולשם כך הקימו אלטרנטיבות "לצד מגדלי היוקרה התופסים תאוצה מרובה, אנו מציעים ללקוחותינו המעוניינים לשמר את חלום בית צמוד קרקע, אלטרנטיבות בסטנדרט גבוה ביותר בשכונת נווה נוי, אחד האזורים המתפתחים ביותר בבאר-שבע הודות להקמת הטיילת והנחל בעתיד הקרוב. בימים אלו נבנה שלב ב' של פרויקט הקוטג'ים היוקרתי "אביסרור בנווה נוי" הכולל 28 יחידות דיור בבאר-שבע. מדובר בקוטג'ים בני 5 חדרים, מעוצבים אדריכלית ובעלי מפרט עשיר, כוללים גינה פסטורלית בגדלים שונים, מרפסת שמש מפנקת ומחסן מובנה בחצר. הבתים משווקים במחירים ובתנאי מימון ייחודיים.

הקוטג'ים בפרויקט מרווחים ונבנו בסטנדרט בנייה גבוה ביותר הכולל חיפוי אבן חיצוני, סוויטת הורים מפוארת בשילוב חדר רחצה פרטי, גינות בגדלים משתנים בהתאם לצרכי הלקוח, החל מ- 50 מ"ר ועד 190 מ"ר.

אביסרור משה ובניו מציגים קוטגים יוקרתיים בפרויקט אביסרור נווה נוי  בבאר-שבע. הדמיה- סטודיו רועי

הבתים בעלי מפרט עשיר וסטנדרט בנייה מהגבוהים ביותר בענף, הכוללים: ארונות מטבח יוקרתיים, ריצוף גרניט פורצלן, פרקט בחדר ההורים, דלת כניסה מעוצבת, הכנה למיזוג מיני מרכזי, תריסי גלילה חשמליים, דלתות פנים מהודרות, אסלות תלויות, אמבטיה אקרילית, חשמל תלת פאזי, זכוכית בידודית, או רבודה בחלונות חדרי השינה והסלון, הכנה למערכת קולנוע ביתית ועוד.

פרויקט היוקרה החדש מעניק פתרון מגורים אולטימטיבי ונופך שונה ללקוחות המעוניינים לשלב בין שני עולמות של מגורים כפריים ואורבניים כאחד. חוויה הרמונית של איכות חיים, שקט ופסטורליות בעיר תוססת וגדולה וללא כל צורך לעזוב ולהעתיק את מקום המגורים ליישוב מרוחק. אנו צופים כי עם התקדמות הבנייה רמת הביקושים באזור תגדל משמעותית".  

לפרטים נוספים: *5508

אתר האינטרנט: www.avisror.com

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל:[email protected] $(function(){setImageBanner('bbcf7ed1-63b7-432a-a2d0-5e4471901d25','/dyncontent/2022/8/9/73a78d57-9309-4eb3-bdde-24020aee4849.jpg',15022,'פורום הפקות 822 אייטם',525,78,false,33757,'Image','');})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה