בראיון ל'באר שבע נט' לפני יום הכיפורים האחרון, סיפרה אלינור רווח אזולאי על המקרה של בנה אור, בן 11 בלבד הסובל מתסמונת נדירה ממנה סובלים בסך הכל 13 ילדים מכל העולם. מדובר במחלה אוטואימונית נדירה הפוגעת במפרקים, גורמת לדלקות ועשויה להביא לנכויות קשות בהיעדר טיפול רפואי הולם. לאחר שנאבקה במשך שנים על מנת לקבל סבסוד לתרופה היקרה שלא כלולה בסל התרופות כמובן, נתבשרה השנה ששעות הסיוע שמגיעות לבנה ממשרד החינוך יקוצצו מ-24 ל-16.

-

בפוסט שפרסמה הבוקר בפייסבוק מספרת רווח-אזולאי על התלאות שעברה מרגע קבלת הבשורה: "בכל השנים אור קיבל 24 שעות שבועיות אך השנה החליטו להוריד ל-16 שעות. כאילו התסמונת נעלמת!"

כך כתבה בפוסט הבוקר. בנוסף סיפרה על הסחבת הארוכה שנקלעה אליה כשפנתה למשרד החינוך ולגופים שונים בעירייה. בשעות אלו ממש נמצאת אלינור בדרכה אל עיריית באר שבע בניסיון נוסף לסדר את העניין.

אלינור אמרה הבוקר ל'באר שבע נט' שהמאבק הנוכחי שלה עכשיו הוא לא רק בשבילה אלא בשביל כל מי שנתקל באטימות כזאת: "אני מתכוונת להיות הפה של כל מי שסובל מהתנהלות כזאת ואני לא אנוח עד שהעניין יסתדר. כלום לא השתנה במצבו הרפואי של אור וזה לא הגיוני שמעבירים אותי מפקידה לפקידה ומורחים אותי עם תשובות סתמיות. יש אנשים שזקוקים לעזרה ולא ייתכן שהשיטה של הממסד היא חוסר סבלנות ועניין והפחדה".


מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו