שחקני אלופת המדינה יצאו מרוצים מהמשחק אמש באצטדיון 'המושבה'. לא מהדרך, אלא בעיקר מהתוצאה. האלופה לא הפגינה משחק טוב, בעיקר לא במחצית הראשונה, אבל ידעה להפגין אופי על מנת לצאת מהאצטדיון עם שלוש הנקודות.

ג'ון אוגו חזר להרכב לאחר שנפצע לפני המשחק מול מכבי תל אביב. ההערכות הראשוניות היה שאוגו יחמיץ חודש של פעילות מהמגרשים, אבל הוא חזר מוקדם מהצפוי. הקשר צחק על הנושא בחשבון הטוויטר שלו וכתב: "הרופאים אמרו לי שאהיה בחוץ למשך חודש, עניתי להם רק שבועיים".

-

אוגו טס הבוקר יחד עם טוני וואקמה למשחקי נבחרת ניגריה. בשישי הקרוב ישחקו מול נבחרת אלג'יריה במשחק סגירת קמפיין מוקדמות המונדיאל. ניגריה עלתה למפעל היוקרתי, לכן מדובר במשחק חסר חשיבות, כך שהסיכוי שאוגו ו-וואקמה ישותפו גדל. ביום שלישי מצפה לנבחרת משחק ידידות יוקרתי – מול נבחרת ארגנטינה.

בחזרה לבאר שבע – מאור מליקסון נאלץ לרדת מכר הדשא במחצית הראשונה בעקבות רגישות במפשעה. מדובר באותם כאבים אשר הובילו להחלטה לא לפתוח עם מליקסון ביום חמישי מול בוקרשט. לאחר המשחק, לא נשמעו תלונות מצידו של השחקן, ולכן ההערכה היא שהפציעה אינה חמורה והוא יהיה כשיר למשחק מול עכו, שיתקיים בעוד 12 יום. המחליף של מליקסון אמש, איסאק קואנקה, קיבל מחמאות רבות. בקבוצה היו מרוצים מכך שהספרדי בא לידי ביטוי ואף היה מעורב במהלך שהוביל לכיבוש השער הראשון.

-

כאמור, הקבוצה תצא לפגרה בת 12 יום. בנוסף לג'ון אוגו וטוני וואקמה, גם מיחאי קורהוט נקרא למשימה לאומית, הוא ישתתף בשני משחקי ידידות של נבחרת הונגריה – מול לוקסמבורג (9/11) מול קוסטה ריקה (14/11). בזמן ההפסקה, אצטדיון 'טוטו טרנר' יעבור שזרוע, שיושלם עד למשחק מול הפועל עכו ב-18/11.