ביום שישי האחרון (27.10), בסמוך לשעה 16:30, ישבה א.א, צעירה בת 24, בתחנת אוטובוס ברחוב שמשון בבאר שבע. באותה עת הגיע למקום פייסה בולטי, תושב באר שבע בן 19, כשהוא רכוב על אופניו. בולטי הבחין בצעירה, עצר לידה ולפי כתב האישום החל להטריד אותה מינית "את רוצה אני ארד לך?" אמר לה פעמיים. המוטרדת ביקשה מבולטי להתרחק ממנה,  אך זה לא הקשיב ואמר לה "אני מבטיח לך שתהני". 

-

"אל תיגע בי"

א' המשיכה ואמרה למטרידן שהיא נשואה, וכי תתקשר למשטרה. בולטי לא נרתע, ואמר לצעירה כי "יירד לה", ואז נגע באיבר מינו מעל בגדיו וחייך אליה. א' נרתעה והתקשרה במיידית למשטרה, וכשהבחין בכך, ניסה בולטי לקחת את הטלפון מידה בעת שהיא משוחחת עם המשטרה. א' אמרה לו "אל תיגע בי" והחלה להתרחק.

בולטי גם אז לא נרתע. הוא ירד מאופניו, ניגש לא' והניח את ידו על גופה, בין קו המותן לבין הישבן מצד ימין. א נרתעה ממנו ואמרה לו שלא יגע בה, והנאשם שוב נגע באיבר מינו מעל בגדיו וחייך אל א. באותה עת עבר במקום נהג מונית והציע לה להיכנס כדי להתרחק ממנו, א' נעתרה והם נסעו מהמקום.

אך בכך לא תמו מעלליו של בולטי. באותו היום, כחצי שעה לאחר שתקף את א', הוא נסע באופניו ונעצר ליד ב', אישה בת כ-58, שהלכה ברחוב מצדה בבאר שבע ועברה ליד תחנת אוטובוס.

בולטי פנה אל ב' והורה לה לשבת בתחנת האוטובוס וליקק את שפתיו. בתגובה אמרה ב' לבולטי שהיא תזמין משטרה והחלה להתרחק ממנו. בולטי שוב לא נרתע, רכב על האופניים לצד ב' ונגע בישבנה. בהמשך גם דחף אותה בכתפה, חטף ממנה את תיקה והורה לה לשבת על הקרקע. ב' בתגובה צעקה לעברו שיחזיר לה את תיקה. הוא בתגובה זרק אליה את התיק ועזב את המקום רכוב על אופניו.

בהמשך בעקבות שני האירועים, בולטי נעצר והובא לחקירה במשטרה. פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לבית משפט השלום בבאר שבע כתב אישום נגדו, בגין עבירות מעשים מגונים, הטרדות מיניות וכן עבירת תקיפה שביצע בשתי מתלוננות שונות בבאר שבע. כתב האישום הוגש באמצעות עו"ד אירה ויימן קריקון. בכפוף לכתב האישום, ביקשה הפרקליטות להאריך את מעצר הנאשם עד תום ההליכים.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו