הפועל באר שבע יכולה להרגיש מקופחת לאחר ההפסד הערב לסטיאווה בוקרשט במחזור השלישי של הליגה האירופית. הקבוצה של ברק בכר הראתה עליונות על פני הרומנים, בעיקר במחצית השנייה, אך האורחים ניצלו רפיון הגנתי בשביל לחזור לארצם עם שלוש הנקודות.


-

האיום הראשון היה של דן איינבינדר בדקה העשירית. הקשר בעט מחוץ לרחבה, הכדור חמק מעל השער. בדקה ה-18 מליקסון כבש שער שנפסל בטענת נבדל מוצדקת. רגעים של חרדה עברו על הקבוצה בדקה ה-24. ג'ון אוגו שיחרר בעיטה נהדרת, שפגעה ברגל רומנית ויצאה החוצה, אבל לאחר מכן תפס הקשר הניגרי את הרגל. אוגו לא יכל להמשיך ונאלץ לפנות את מקומו במגרש מוקדם מהצפוי. כל האוהדים תהו האם הפציעה תגרום לו להחמיץ את המשחק מול מכבי תל אביב, בעוד ארבעה ימים בלבד. נכון לעכשיו – מוקדם לקבוע. המחצית נגמרה ללא שערים.

במחצית השנייה באר שבע הייתה טובה הרבה יותר מהרומנים. למרות השליטה, לא הצליחה הקבוצה של ברק בכר לייצר מצבים מסוכנים מול השער. בדקה ה-66 אייבינדר היה מאוד קרוב אחרי שבעט כדור מהאוויר מקרוב מאוד, אבל השוער הרומני היה במקום. ובדקה ה-70 הגיע הרגע ששינה את המשחק. המאמן הרומני הכניס את החלוץ, הארלם גנוארה, ובשתי הנגיעות הראשונות שלו כבש את שני השערים והעלה את הרומנים ליתרון 0:2.


משלב זה, העניינים במגרש נרגעו – עד הדקה ה-87. מליקסון העביר כדור רוחב, המחליף איסאק קואנקה נשאר מול שער חשוף ודחק את הכדור לרשת – 1:2 בוקרשט. באר שבע ניסתה להשוות וקופחה בגדול בתוך תוספת הזמן, כאשר הכדור נגע בבירור בידו של בלם סטיאווה בוקרשט, אבל למרות שהשופט המרכזי ושופט הרחבה היו קרובים – השריקה לא נשמעה. מאור מליקסון קיבל כרטיס צהוב על המחאה בנושא.

באר שבע ירדה מנוצחת מכר הדשא וכעת תתרכז במשחק העונה מול מכבי תל אביב ביום שני. במשחק המקביל בבית, לוגאנו הפתיעה את ויקטוריה פלזן כשגברה עלייה 2:3.