-

בארגון האוהדים קיוו להספיק לבצע את כל הפעולות הנדרשות ולקבל את כל האישורים הדרושים על מנת להפעיל את מתקן המנואלה לשימוש בתפאורה בשני משחקי הבית הקרובים. היום (שני) עדכן ארגון האוהדים בפוסט בפייסבוק כי שלב התכנון של הרכבת המתקן כבר עבר. כעת, התכנית הועברה לאישור חברת ההנדסה.

השלב הבא באישור הפעלת המתקן יהיה קבלת חוות הדעת מהגורמים הרלוונטים בחברת ההנדסה ואז הגשת תכניות אישור המתקן למשרד העבודה. לאחר מכן, ובתקווה שהאישורים הרלוונטים יתקבלו, הקבלן שכבר נשכר לטובת המשימה, יוכל להתחיל את עבודות ההתקנה. גם לאחר ההתקנה יידרש אישור של משרד העבודה, שיהווה אישור סופי להפעלת המתקן.

-

בארגון האוהדים מקווים שהעבודה המאומצת על המתקן תביא לכך שלא יהיו בעיות בתהליך קבלת האישורים. עוד מציינים בארגון כי מלכתחילה הפרוייקט נתקע (לאחר שכבר הופעל מול בשיקטאש) מכיוון שהייתה דרישה ממשרד העבודה להזיז את המתקן מספר מטרים קדימה בכיוון הדשא של היציע, וזאת מטעמי בטיחות.

למרות שהמנואלה לא תפעל, בארגון האוהדים מבטיחים שתי תפאורות בלתי נשכחות בצמד משחקי הבית הקרוב. נזכיר כי מדובר בשני משחקים "בעלי פרופיל גבוה" – הראשון (ביום חמישי) מול סטיאווה בוקרשט והשני (ביום שני) מול מכבי תל אביב.