מסיפורם המעורר השראה של חברי הילדות שניר המקדיש את זמנו למוזיקה ורועי שעובד כמנהל רכש בקרה בחברת לוגיסטיקה אפשר ללמוד הרבה. על חברות טובה, שיתוף פעולה, ובעיקר כפי ששניר נוהג לומר "פשוט ליהנות מהחיים, כי חיים רק פעם אחת".השניים הכירו בבית ספר התיכון שבו למדו יחד, בחלוף השנים החליטו למזג את דרכם באמצעות המוזיקה ולהקים הרכב המתעסק במגוון סוגים מוזיקליים אך בעיקר במוזיקה אלקטרונית.

צפו בכתבה מערוץ 1 על ההרכב:

ב-7 שנות פעילותם הם הופיעו במגוון אירועים ומועדונים. לפני 4 שנים החליטו השניים שהם רוצים להוציא אלבום בכורה והחלו לעבוד עליו בקצב הייחודי להם, לאור העובדה ששניר בגיל 4 חודשים לקה בשיתוק מוחין. דבר הגרם לו למגבלות פיזיות שונות. שניר מדגיש כי אף מגבלה לא תעצור בעדו להגשים את החלום ולהוציא את אלבום הבכורה שלהם, כששאלתי כיצד הוא מתפעל את מגוון מכשירי המוזיקה המיוחדים הוא ענה: "זה אומנם לא פשוט עם אצבע אחת, אבל בשבילי אין דבר כזה קשה הכל אפשרי".

מה מצפה לנו באלבום הבכורה שלכם ?

"המוזיקה באופן כללי היא אלקטרונית, הטווח שלנו הוא בין פופ פיני קופצני ומהיר לפרוגרסיב אלקטרו עם בסים מודגשים. זה אלבום שכולו דברים לא צפויים, דברים שאנשים לא שמעו מעולם, סגנון לא שיגרתי ושונה מהמקובל. באלבום הזה החלטנו לפרוץ את כל החוקים והכללים המוכרים שנהוגים במוזיקה האלקטרונית ולהביא משהו מפתיע".

-

מהיכן אתם שואבים השראה לאלבום ?

"ההשראה מגיעה בעיקר מסדרות אנימציה כמו: פוקימון, דרגון בול ופאוור ריינג'רס, אנחנו לוקחים מנגינות מוכרות מתוך פרקים של סדרות ומשלבים אותם בתוך טראקים". לדבריו של שניר מוסיף רועי: "ההשראה יכולה להיות גם כל דבר שאנחנו נתקלים בו במהלך היום, שניר למשל עבר במעבר חצייה ושמע את הרעש שמסמן לעיוורים מתי הם יכולים לחצות ומיד הקליט בנייד ועשינו מזה טראק"

משהו לסיום?

"חשוב לנו להבהיר אין בפרויקט הזה שום מטרת רווח, אנחנו עושים את מה שאנחנו אוהבים במטרה שמי ששומע אותנו ייהנה, כל הכסף שיכנס ישמש לכיסוי עלויות של הוצאת האלבום והשאר יחזור חזרה לקהילה בתרומות".

במסגרת הקמפיין ב Headstart  היעד שהציבו שניר ורועי הוא 12,000 ₪ עד כה הצליחו השניים לגייס 8,410 ₪ נותר 42 ימים לתמיכה בקמפיין: https://www.headstart.co.il/project.aspx?id=24539