הפועל באר שבע התארחה אצל בני יהודה באצטדיון המושבה במסגרת המחזור הרביעי בליגת העל. שתי הקבוצות הגיעו שהן שוות במספר הנקודות, מה שהציב את הניצחון כמטרת על למאמן האדומים ברק בכר שרוצה לטפס במעלה הטבלה חזרה למקום הראשון.

-

עד כה, באר שבע השיגה 4 נקודות מתוך 9 אפשריות, וכמו שברק בכר אמר לפני המשחק מול הפועל אשקלון, לקבוצתו אסור לאבד נקודות נוספות כבר בשלב כה מוקדם העונה. כזכור, בפעם האחרונה ששתי הקבוצות נפגשו, באר שבע היו אלו שניצחו 2:4 והניפו את גביע אלוף האלופים.

המשחק התחיל בלחץ כביר של האלופה מבאר שבע אשר הצליחה לשלוט רוב המשחק בחזקה על הכדור. וכבר בדקה ה-9 היה זה לחץ ברחבה שהכניע את בני יהודה עם הרמה של ניב זריהן ישר לתוך רגליו של פז בן ארי ומשם לשער של המארחים. 1-0 לבאר שבע.

בדקה ה-33 בני יהודה נשארה עם 10 שחקנים לאחר שצ'יבוטה ספג 2 צהובים אחד אחרי השני שהומרו לאדום: הראשון על פאוול שביצע על דור אלו, והשני מיד אחריו כשמחא כפיים וזלזל בשופט. 

-

לאורך שאר המשחק והמחצית השנייה, היו אלה באר שבע ששלטו בכדור והחזיקו בו ברוב הזמן. למרות אינספור מצבים, לא הצליחו להכניע את שער היריבה בפעם השנייה ונפרדו עם 3 נקודות לזכות באר שבע בניצחון 1-0 מכובד.

בני יהודה: אמיליוס זובאס, מאור קנדיל, פז בן ארי (דובב גבאי, 82), עאיד חבשי, דן מורי, אלי בלילתי, מרסלו, רועי גורדנה, יונתן כהן (מתן חוזז, 60), מאוויס צ’יבוטה ונריוס ולאסקיס (אלמוג בוזגלו, 54).

הפועל ב”ש: גיא חיימוב, דור אלו, חאתם עבד אלחמיד, שיר צדק, מיהאי קורהוט, ג'ון אוגו, ניב זריהן (מהראן ראדי, 58), דן איינבינדר, מאור מליקסון, טוני וואקמה (איסק קואנקה, 80) ומוחמד גדיר (בן שהר, 67)