דקות לא פשוטות עברו על שחקני הפועל באר שבע לקראת סיום המשחק אמש מול לוגאנו. הקבוצה "איבדה את הראש" במחצית השנייה ולקראת סיום המשחק נלחצה לאחור וכמעט לא הצליחה להשתלט על כדורים, להעביר את הזמן, ולתת לשופט הצרפתי לסיים את המשחק. מהצד השני, שחקני לוגאנו היו "בטירוף" לכבוש את שער השוויון כשאפילו השוער עלה כדי לנסות ולהבקיע שער שוויון דרמטי. בסופו של דבר, הצליחה באר שבע לעמוד במשימה ולנצח את המשחק.

מי שהיה מאושר מאוד בסיום המשחק היה שיר צדק. הבלם, שהתחיל את העונה בצורה לא כל כך טובה, לקח על עצמו את בעיטת הפנדל השנייה במשחק (לאחר שתומאש פקהארט החמיץ את הראשונה) וכבש בקור-רוח. מה רבה האכזבה הייתה כשבקושי 10 דקות לאחר מכן, כבש שער עצמי לשערו של גיא חיימוב. למזלו של צדק, המשחק נגמר בניצחון ולשער העצמי שלו לא תהיה משמעות מיוחדת. היום העלה פוסט לרשתות החברתיות ובו כתב "צמד ראשון באירופה" בתוספת אימוג'י מחוייך, קריצה לשער העצמי שכבש.

-

שחקני הקבוצה לא הספיקו לנוח הרבה בלילה, שכן כבר בשעות הבוקר המוקדמות היום התייצבו בוסרמיל לטובת אימון לקראת משחק הליגה הקרוב ביום ראשון מול בני יהודה. דור אלו, שנפצע אתמול במחצית השנייה והוחלף, לא סובל מפציעה חמורה וצפוי להיות כשיר למשחק במושבה, אך לא בטוח שיפתח. מי שכן צפוי לפתוח הוא איסאק קואנקה. קואנקה התאכזב אתמול מהעובדה שלא שותף, אך הבין שהיה מדובר באירוע לא מתוכנן משום שבכר נאלץ "לבזבז" חילוף עקב פציעתו של דור אלו. ההערכה בצוות המקצועי הייתה שבמידה ואלו לא היה נפצע, קואנקה היה החילוף השני. מיכאל אוחנה צפוי לחזור לסגל ואף לפתוח בהרכב.