ה-iPhone 8 של אפל (Apple) אשר יצא לאור בעוד מספר חודשים, יציג מספר תכונות מתקדמות ועיצוב חדשני, ככל הנראה במבנה סנדוויץ’ זכוכית.

על פי הערכות מבוססות, המחיר הבסיסי של ה-iPhone 8 בארצות הברית יעמוד על 1,000 דולר (קצת פחות מ-4,000 שקלים) מה שאומר שבארץ הוא יעלה אף יותר.

הסיבה למיר הגבוה? עיצוב החדש של המכשיר, שכולל תצוגה גדולה יותר ושורה של תכונות חדשות. דגמי ה-iPhone 8 אמורים לכלול אחסון בנפח של 128 ג'יגה-בייט (למכשיר שיעלה 1,000 דולר) או בנפח של 256 ג'יגה-בייט (למכשיר שיעלה 1,099 דולר).

לפי נתון זה, עלות המכשיר הבסיסי של ה-iPhone 8 גבוהה ב-130 דולר ממחירו הגבוה ביותר של המכשיר הכי מתקדם מליין ה-iPhone 7 Plus.

עוד יכלול המפרט:
מכשיר ללא לחצן דף בית; גוף מכשיר ללא מסגרת, שכולו מסך; חישת תלת מימד (בתוספת של 20 דולר); זיכרון NAND/DRAM טוב יותר ומהיר יותר (בתוספת של בין 16 ל-29 דולר); מעבד A11; ומזהה ביומטרי (Touch ID), שיהיה כנראה חיישן זיהוי מגע המוטבע בתצוגה עצמה.

ה-iPhone 8. יהיה מכשיר פרימיום, המיועד לצרכנים שמוכנים לשלם יותר בכדי לקבל יותר. יתר על כן, נקודת ההתחלה לתמחור ה-iPhone 8 אינה רחוקה כל כך מהמחיר של ה-iPhone 7 Plus – שהפופולריות שלו עולה על מה שאפל צפתה.

אשר לשני המכשירים האחרים שאפל תשיק השנה, ה-iPhone 7s וה-iPhone 7s Plus, נראה כי הם יתומחרו ב-649 וב-769 דולר, בהתאמה.

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו