כמו בשבוע שעבר, גם השבוע הפועל באר שבע מגיעה למשחק הליגה שלה כאשר הפער ממכבי תל אביב עומד על הפרש שערים בלבד. הצהובים הביסו אמש 0-3 את בני סכנין, ויקוו למעידה של באר שבע מול הירוקים מהכרמל.

הבלם מיגל ויטור צפוי להיכלל לראשונה בסגל מאז שנפצע בדצמבר. ניתן לומר כי מאז שויטור נפצע, חלה הידרדרות מקצועית במצב הקבוצה, ובצוות המקצועי ובעיקר בקרב האוהדים מקווים שחזרתו של הבלם הפורטוגלי תיטיב עם הקבוצה. ויטור צפוי להשתלב בהדרגה וגם לחזור למרכז ההגנה עד סוף העונה.

אבל למרות חזרתו של ויטור, בכר עדיין ייחסר מספר שחקנים משמעותיים עקב פציעות. מאור בוזגלו פצוע זה תקופה ממושכת, ואף ייתכן כי לא יחזור לשחק כדורגל העונה, וככל הנראה במדי הפועל באר שבע בכלל. מכה קשה יותר ספגה הקבוצה מכיוונו של ניב זריהן. דווקא לאחר תצוגה נהדרת במחזור האחרון מול בית"ר ירושלים, סובל זריהן מחבלה בשריר הירך האחורי. החלוץ הצעיר ייעדר מהמשחק הקרוב ובקבוצה חוששים שההיעדרות תשפיע גם על המשחקים הבאים בפלייאוף.

בקבוצה מודעים לעובדה כי במידה ושחקן יקבל כרטיס אדום במשחק הערב, הוא לא ישתתף במשחק הליגה הבא נגד מכבי תל אביב ולכן הזהירו את השחקנים לא לבצע עבירות חמורות או להכנס לעימותים מיותרים עם שחקני חיפה וצוות השיפוט. כמו כן, במידה וג'ון אוגו יקבל כרטיס צהוב, הוא יחמיץ את משחק הליגה במחזור ה29, בחוץ נגד מכבי פתח תקווה. אצטדיון 'טוטו טרנר' צפוי להיות  מלא עד אפס מקום.


מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו