להקת המחול SOY עולה למופע חד פעמי בפורום

20 שנה חלפו מאז יצא אלבום הסולו הראשון של מיכה שטרית "מסמרים ונוצות", ועכשיו הוא מגיע לחגוג את המאורע כאן איתנו בפורום LIVE. במוצאי שבת, ה-09/06/18, יגיע מיכה שטרית להופעה ייחודית שלא כדאי לפספס. הזמר, שמקומו בפנתיאון המוזיקה הישראלית מובטח, חוגג 20 שנה לאלבום הסולו הראשון שלו, איתו הוא מזוהה יותר מכל. מסמרים ונוצות היה יריית הפתיחה של קריירת סולו מפוארת של אחד מהאבות המייסדים של "החברים של נטאשה".

את הדרך שהתחיל אז עם הטון המחוספס, הכתיבה הפנומנלית וטביעת האצבע המוזיקלית שהפכה לקול של תקופה, ריצף מיכה בשירים אל זמניים: "באביב", "טבריה", "מסמרים ונוצות" ו"אינתי עומרי". הטקסטים המלנכוליים, הסמי-פילוסופיים של מיכה כתובים בפשטות נגישה ומעוררים הזדהות גם במרחק של עשרים שנה. לא פלא שבמהלך התקופה הוא הפך לאחד הפזמונאים המוערכים והעסוקים וכתב שירים לשורה ארוכה של אמנים שרבים מהם הפכו להמנונים: "עיר של קיץ", "בגלל הרוח", "לפעמים", "מי אוהב אותך יותר ממני" ועוד.

מעבר לפיסת ההיסטוריה שיצר במו ידיו יחד שותפים מדהימים לדרך, ממשיכה יצירתו של שטרית להתפתח כשבשנה האחרונה הקים את "מוסטאנג" יחד עם פטריק סבג, רע מוכיח, רון בונקר, אדם שפלן ורועי חסן. בינתיים, ממשיך שטרית להופיע ברחבי הארץ עם להיטיו הגדולים והשירים שנגעו בכולנו לאורך השנים. במופע הקרוב, על במת בפורום LIVE, יארח שטרית את ארקדי דוכין ודיקלה- הופעה שלא תרצו להחמיץ.

מוצאי שבת, ה-09/06/18, פתיחת שערים 20:30, תחילת מופע (משוער) 21:30.

קוד הטבה למחיר מיוחד עבור באר שבע נט- 090699 (119 ₪ במקום 129 ש"ח)

רכישת כרטיסים באתר

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו