כעס רב בהפועל באר שבע על היכולת של השחקנים בהפסד אמש לקריית שמונה (1:0) שגרר הדחה ממפעל גביע המדינה. הצוות המקצועי התכנס לאחר המשחק לישיבה שלא מן המניין על מנת להחליט כיצד ממשיכים הלאה.

כצעד ראשון, ברק בכר ביטל את יום החופש שהיה אמור להיות לשחקני הקבוצה. האסיפה של השחקנים הבוקר הייתה קשה. על פי דיווח באתר ערוץ הספורט, ברק בכר התמקד עם השחקנים בחולשות הרבות מהמשחק. בשלב מסויים, בכר עבר לדבר על הרוח הכללית במועדון בתקופה האחרונה וחשף בפני השחקנים על כך שהוא יודע שבן ביטון בילה במועדון לאחר המשחק.

צילום: מרטין גוטדאמק one.co.il

מזה תקופה ארוכה ישנה אי-וודאות בנוגע למערכת היחסים בין ביטון לבכר. במשחקים האחרונים, דור אלו מועדף על פני ביטון ברוטציה, למרות שאלו לא מבריק על הדשא. באחד מהמשחקים האחרונים, בן ביטון נראה עצבני מאוד כאשר חזר לספסל לאחר שבכר קרא לאחד השחקנים לחילוף שלישי וכך הבין ביטון שהוא שוב לא ישותף במשחק. אחד מעובדי המועדון ניגש מיד לעברו וחסם את דרכו לספסל, לבל יפלוט מילים מיותרות לעבר המאמן.

בכר או ביטון לא התייחסו לנושא באופן פומבי וגורמים בתוך המועדון טענו כי אין כל דם רע בין השניים וכי הכול בסדר. מסיבה שטרם ברורה, בן ביטון נצפה אתמול במועדון הפורום, דווקא לאחר אחד המשחקים הגרועים ביותר בעידן ברק בכר. כאמור, הדבר אינו חמק מעיניו של המאמן. באסיפה הבוקר, בן ביטון ניסה לענות למאמן אך נחתך באופן אגרסיבי על ידי בכר שטען כי אינו מוכן לשמוע שום תירוצים. אחד הגורמים במועדון אמר: "הופתענו מאוד לגלות על כך שביטון נצפה במועדון אמש. זה מעשה שלא ייעשה".

בעקבות כך, בן ביטון הושעה עד יום שני עקב מעשיו ולא יכלל בסגל נגד קרית שמונה.

מעבר לתקרית הזו, שאר האסיפה הייתה קשה גם היא. בכר ביקר את השחקנים על היכולת והחליט לא לקיים אימון לאחר האסיפה. הקבוצה צפויה לעשות שוב את הנסיעה הארוכה לצפון לקראת משחק הליגה ביום ראשון. באסיפה, בכר הזהיר את השחקנים ואמר להם כי הוא אינו מתכוון לראות ולו קמצוץ של זכר ליכולת של אמש, במשחק שיתקיים ביום ראשון.

בנוער כן מצליחים בגביע

אם ננסה לחפש נחמה קטנה מההדחה של הקבוצה הבוגרת אמש, נוכל למצוא אותה בקבוצת הנוער. השלושה באר שבע אירחה אתמול בוסרמיל את בני סכנין למשחק על העלייה לשמינית גמר גביע. סכנין עלו ליתרון אך קינגס קאנגווה כבש בדקה ה-93(!) ושלח את המשחק להארכה. ההארכה הסתיימה ללא שערים והשחקנים עברו לדו-קרב פנדלים. קרב הפנדלים היה מותח והפכפך, כאשר סכנין קיבלה הזדמנות לעלות לשלב הבא בפנדל החמישי אך הכדור לא חדר לתוך הרשת. באר שבע כבשה את הפנדל השישי ולאחר מכן שוער הקבוצה עצר את הפנדל השישי של הסכנין ושלח את השחקנים לחגוג עלייה.

משחק שמינית הגמר יתקיים בעוד כשבוע וחצי, בו תארח באר שבע את בית"ר ירושלים. שתי הקבוצות נפגשו במחזור האחרון בירושלים, ובמשחק הזה באר שבע הביסה את ירושלים 0:3.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו