הפועל באר שבע תנסה להבטיח הערב (19:00) את הכרטיס לחצי גמר גביע המדינה, שייערך בעוד חודש. מי שתעמוד בדרכה היא קריית שמונה, שנחשבת לכבשה השחורה של באר שבע בגביע המדינה. לא פחות משלוש פעמים בעשור האחרון הדיחה קריית שמונה את באר שבע מהגביע בשלבים שונים.

מדובר במשחק השני בשלב רבע הגמר. המשחק הראשון התקיים ב'טוטו טרנר' והסתיים בתוצאה 1:1. בקריית שמונה יסתפקו בתיקו מאופס הערב, או בכל תיקו מעל ל-1:1. במקרה של שוויון 1:1 גם הערב, הקבוצות יילכו להארכה.

השחקנים מתאמנים. צילום: מועדון הפועל באר שבע (פייסבוק)

מבחינת ברק בכר, המשחק הזה חשוב בדיוק כמו כל אחד מהמשחקים שנותרו לסיום העונה. בכר עדיין לא השיג את תואר גביע המדינה עם הפועל באר שבע ואין ספק שכל גורם במועדון ומהאוהדים ירצה להוסיף את הגביע המהודר לארון במשרדים.

כבכל משחקי הגביע, דודו גורש יפתח בין הקורות. בן ביטון, שנעדר ממשחקי הקבוצה בעקבות סיבות מקצועיות, יחזור לאגף במקומו של דור אלו המוצהב. גם ג'ון אוגו, שלא ראה דשא עקב הרחקתו מהמגרשים, צפוי לחזור להרכב לאחר שסיים לרצות את עונש ההרחקה. בחוד אמור לפתוח בן שהר.

4 אוהדי בית"ר יובאו היום לדיון נוסף

ארבעת אוהדי בית"ר ירושלים, שנעצרו בחשד לפריצה לאצטדיון 'טוטו טרנר' לאחר המשחק בתחילת השבוע, יובאו היום לבית המשפט בפעם הנוספת. הארבעה חשודים בתקיפה, גרימת נזק והסגת גבול. ככל הנראה מעצרם יוארך שוב.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו