יפרח היה מנכ"ל ומנהל אמנותי שותף של תיאטרון באר שבע ורק לפני כשנה וחודשיים החל שמוליק יפרח את תפקידו כמנכ"ל תיאטרון הקאמרי. היום (ו') הוא הודיע כי הוא פורש מתפקידו. הסיבה לפרישה המפתיעה קשורה לדבריו ב"נסיבות משפחתיות בלתי צפויות".

בהודעתו מסר: "קשה להסביר במלים את מידת הצער שאני חש, ואולם יש נסיבות בהן סדרי העדיפויות מכתיבים קבלת החלטות לא קלות כגון זו. אני מודה לכולם על ההזדמנות הנפלאה, על האמון והתמיכה. הקאמרי הוא התיאטרון המוביל בישראל. זכיתי בתקופה הקצרה בה כיהנתי כמנכ"ל לחוות אישית את עוצמתו של התיאטרון, הובלתו האומנותית ואיכות עובדיו ושחקניו".

כאמור, יפרח כן 54, בוגר בית ספר למשחק בית צבי, שימש במשך שבע שנים כמנהל הכללי של תיאטרון באר שבע וכמנהל אמנותי שותף יחד עם הבמאי רפי ניב. ב-2005 הקימו השניים את בית הספר למשחק "גודמן" בעיר.

מראש עיריית תל אביב-יפו רון חולדאי, המשמש גם יו"ר מועצת תיאטרון הקאמרי, נמסר כי הוא "קיבל בצער את הודעתו של שמוליק יפרח בדבר החלטתו לפרוש מניהול התיאטרון הקאמרי, אך כמובן מכבד את רצונו ומאחל לו הצלחה. מועצת הנאמנות והוועד המנהל יפעלו יחד עם שמוליק יפרח והנהלת התיאטרון כדי שפעילותו המוצלחת של התיאטרון תימשך כסדרה עד לבחירת מנהל חדש".

 

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו