יום שני הקרוב יהיה יום היסטורי לספורט בעיר באר שבע. לראשונה, צפויה קבוצת כדוריד שמייצגת את העיר להעפיל לליגה של גדולים – ליגת העל בכדוריד.

מ.כ באר שבע תתמודד נגד האחרונה בטבלה, הפועל 'הדייגים' ראשל"צ. בקבוצה מודעים לעובדה שהיריבה מראשון אינה יריבה ראויה ולמרות שבשיחות רשמיות הצהירו כי אינם מזלזלים בה, קשה להאמין שמישהו בבאר שבע חושש שדווקא את המשחק הזה – הם לא יצליחו לנצח.

צילום מתוך: איגוד הכדוריד

לאור מאזן מושלם של באר שבע בליגה, יצא שדווקא אחרי המשחק הזה, הקבוצה תבטיח רשמית את ההעפלה. קברניטי המועדון ערכו בימים האחרונים סבב שיחות עם גורמים מאיגוד הכדוריד וכן חברת 'כיוונים' והגיע למסקנה שחגיגות העלייה הרשמיות לא יתקיימו ביום שני. במקום זאת, השחקנים יחגגו בצורה סמלית על הפרקט וככל הנראה ימשיכו את ההילולה עד שעות הלילה המאוחרות.

יחד עם זאת, זו לא תהיה החגיגה הרשמית. במחזור הלפני האחרון, שצפוי להתקיים ביום ראשון, ה-18.3, באר שבע תארח את אס'א תל אביב ולשם מכוונת הקבוצה את חגיגות העלייה. רוני טסלר, יו"ר הקבוצה, אמר: "אנחנו מעוניינים לעשות הפנינג גדול ולחגוג בצורה ראויה את ההעפלה ההיסטורית. נרצה לראות כמה שיותר אוהדים, גם בחגיגות הרשמיות וגם במשחק הקרוב".

אנשי המועדון מאוד מקווים שראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ', יכבד את השחקנים בנוכחותו בעת החגיגות הרשמיות.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו