דרמה בעיר העתיקה בבאר שבע: תושב באר שבע בשנות ה-50 לחייו נעצר אמש במלון "אלאדין" בעיר העתיקה לאחר שעל פי החשד איים בסכין על העוברים והשבים בבית המלון. אתמול (שבת) בשעות הערב, הוזעק כוח משטרה של משמר הגבול לזירה ועצרו את החשוד ביציאה מהמלון תוך שהוא מתנגד למעצר. לא ברור האם אותו אדם שהה במלון כאורח או נכנס לשם והחל לאיים על אורחי המלון.

החשוד איים על עוברי אורח במלון בעיר העתיקה ונעצר. צילום דוברות המשטרה

במשטרה מסרו כי כאשר הבחין החשוד בשוטרים, השליך את הסכין שהייתה מכוסה בנייר במטרה ככל הנראה לטשטוש הראיות נגדו. נוסף על כך עולה חשד כי העצור היה בגילופין תחת השפעה כבדה של אלכוהול.

מהמשטרה נמסר כי "דיווח אזרחים למוקד 100 של משטרת ישראל, הגעתם המהירה ותגובתם המקצועית של כוחות מג"ב ומשטרה, מנעו פגיעה באזרחים תמימים בעיר באר שבע".

מקרה שלישי תוך שבוע

מדובר במקרה אלימות הכולל שימוש בנשק קר, השלישי במספר, תוך שבוע. ביום רביעי האחרון נפצעו 3 בני אדם בעקבות קטטה שפרצה סמוך לתחנה המרכזית בבאר שבע, במהלכה נדקר לפחות אדם אחד. הרקע לאירוע אמנם התברר כפלילי, אך החשש כי מדובר בניסיון פיגוע עורר בהלה רבה בקרב עוברים ושבים בתחנה המרכזית.

שלושה מקרים תוך שבוע. מעצר החשוד בתחנה המרכזית. צילום: פרטי

יום טרם לכן (שלישי), נדקר ילד בן 9, עת שהמתין לרכב ההסעה לבית ספרו בתחנת אוטובוס ברחוב טבנקין בשכונה ה'. הדוקר, גבר בשנות ה-30 לחייו, לוקה בנפשו, נעצר זמן קצר לאחר מכן על ידי המשטרה. הילד פונה לבית החולים סורוקה במצב בינוני עם מספר פצעי דקירה בפלג גופו העליון.

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו