תיעוד בלעדי: שלושה רעולי פנים הגיעו בליל יום ראשון האחרון (25.12.17) ושדדו את סניף חנות האלקטרוניקה "שקם אלקטריק" במרכז B7 בבאר שבע. בשעה 00:20 הגיעו השלושה ברכב מסוג פורד מונדאו עם לוחית רישוי חשופה, ניגחו את שער הכניסה באמצעות הרכב, נכנסו והחלו לשדוד את הסניף.

צפו בתיעוד:

כפי שנראה בתיעוד, השלושה פרצו את שער הכניסה באמצעות רכבם, כאשר שניים מהם נכנסו לחנות האלקטרוניקה והסתערו על עמדת הטלפונים הסלולריים שבמקום, כשהם גונבים עשרות טלפונים סלולריים בשווי של עשרות אלפי שקלים. במשך כ-2 דקות שהו הפורצים בסניף עד שהבינו כי הופעלה האזעקה, והחלו להימלט מהמקום.

ניגחו את השער עם רכבם ונכנסו. צילום מסך

במקביל לפריצה, הוקפצו במיידית סיירים של מוקד האבטחה "ארזי", שהגיעו לזירת האירוע כ-5 דקות מרגע הקריאה "הגעתי וראיתי את החלון פרוץ, פירקו את כל הציריה, הגיעה גם משטרה למקום שפתחה במרדף אחרי הרכב אבל הם הצליחו להימלט". סיפר חנן, מפקח האבטחה של מוקד ארזי.

בזכות תגובתם המהירה של המאבטחים שהגיעו למקום לא נגרם נזק גדול עוד יותר "היו שם בחנות מוצרים בשווי עשרות אלפי שקלים, פלייסטיישן, הוברבורד, הספיקו לקחת רק את הטלפונים". הסביר חנן.

שדדו את הסניף וגרמו נזק כבד למקום. צילום באדיבות מוקד ארזי

כאמור, השוד שאירע בליל יום ראשון, אירע בשעה 00:20, זאת בשעה שמספר בתי עסק במרכז עדיין עובדים. נתון זה לא הרתיע את השודדים, שככל הנראה הגיעו ברכב גנוב. מקרה זה נוסף למקרים הרבים המתרחשים בבאר שבע, ופוגעים קשות בבעלי העסקים בעיר.

סייר מוקד ארזי שהגיע לזירה - "הם נכנסו עם הרכב בסניף, פירקו אותו לגמרי".  צילום: מוקד ארזי.

 

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו