יש לכם תכניות לסוף השבוע? פעילויות לילדים בבאר שבע והדרוםבסוף השבוע הקרוב תוכלו לבלות עם הילדים בשלל אטרקציות ופעילויות בבאר שבע והדרום! אז קבלו את האטרקציות השוות של הסופ"ש

בסוף השבוע הקרוב תוכלו לבלות בשלל פעילויות ואטרקציות בטבע, מגוון סיורים מיוחדים ברחבי הדרום והופעות כיפיות בשביל הילדים! סוף שבוע מהנה!

פעילות שר"ב

החודש חוגגים 3 שנים לפעילות שר"ב בעיר העתיקה בבאר שבע! גם הפעם יהיו גלריות חדשות ויוצרים שישתתפו לראשונה בחגיגת השר"ב, סדנאות אומנות ובתים פתוחים. וגם, הזדמנות נפלאה לרכוש מתנות מקוריות של יצירה מקומית לקראת חג הפסח. כולם מוזמנים להגיע ולהשתתף באירועי השר"בולדת.

מתי: שישי ה-05/04/19, 10:00-15:00

איפה: העיר העתיקה באר שבע

פרטים נוספים: https://goo.gl/1sMEJx

פעילות שר"ב

ביובליץ  ערד - סופ"ש של טבע

אירועי הביובליץ החלו לפני כ 30 שנה בארה"ב וכיום מתקיימים בעשרות מדינות ומאות אתרים ברחבי העולם. בערד, אירוע הביובליץ יוצא לדרך זו השנה השנייה.הפנינג הטבע בערד ימשך כ48 שעות בסוף השבוע הקרוב.  ההפנינג יפתח באירוע הביובליץ בו יערך מרוץ משותף של חוקרים וקהילה במטרה לגלות כמה שיותר מינים מהמגוון הביולוגי: צמחים, בע"ח ופטריות. בהתאם לעקרונות הביובליץ, יתקיים מרוץ חקר נגד השעון במשך 24 שעות ובמקום מוגדר - השנה האירוע המרכזי יתקיים בנחל דומייה. הממצאים שיתקבלו מהאירוע יצטרפו  למידע האקולוגי החשוב המצטבר של העיר ויופיעו באתר העירייה לטובת פרויקטים חינוכיים, מחקרים מדעיים ותכנון עתידי. אירועי טבע ותיירות נוספים בכל רחבי העיר ימשיכו וילוו את הביובליץ לאורך כל הסופ"ש. עוד צפויים באירוע סיור זריחה, סיור בטבע ללא תשלום, קומזיץ, סדנאות יצירה ועוד.

מתי: חמישי עד שבת 04-06/04/19

פרטים נוספים והרשמה: https://www.bioblitz.co.il/

ביובליץ ערד. צילום: עירית עשת מור

המופע הלילי החדש במצדה "משקיעה לזריחה"

מצדה כפי שעוד לא ראיתם!  מופע לילי חדש – "מצדה משקיעה לזריחה". היכונו למסע רב-חושי, מסעיר ובלתי נשכח בלב המדבר למרגלות מצדה – ההר שהפך לסמל. המופע  מוקרן על הצלע המערבית של ההר (מאזור הסוללה עד הארמון הצפוני) ומשלב בו אמצעי המחשה חדישים: טכנולוגיה מתקדמת של Mapping-Video מהגדולות שנעשו בארץ בשילוב אפקטים ייחודיים של תאורה. הפסקול המרגש נכתב במיוחד למופע על ידי המוזיקאי שלמה גרוניך ובביצועו משתתפים זמרים רבים, בהם הראל סקעת, לירז צ'רכי ותזמורת ומקהלה סוחפת. כל אלו יחד עם עשרות שחקנים וניצבים מפיחים חיים בסיפורו של הר מצדה ובגיבוריו ההיסטוריים.

מתי: בכל יום שלישי וחמישי לאחר השקיעה. בחודשי אפריל- יוני המופע יחל ב-20:30.

איפה: גן לאומי מצדה מערב

פרטים נוספים: 08-9959333

פסטיבל סיפורים במדבר בתל ערד

סוף שבוע של פסטיבל מספרי סיפורים לקטנים ולגדולים באווירה מדברית קסומה. ביום שישי נתארגן ללינה בחניון הלילה, נקבל את השבת בסיפורים ונמשיך אל תוך הלילה במעשיות מסביב למדורה.  בשבת בבוקר נצא לסדנת ריקוד וסיפור ונמשיך בחגיגת סיפורים לכל הגילאים: סדנאות סיפור, סיפורי טבע, סיפורי מדבר, מופע סיום מוזיקלי ועוד. במקום יפכלו דוכני פעילות ויצירה ודוכני מזון (בתשלום).

מתי: יום שישי שבת ה-05-06/04/19, 08:00-15:00

איפה: גן לאומי תל ערד

פסטיבל סיפורים בערד- צילום מנו גרינשפן

סיור זריחה למצדה

לפני זריחת החמה נטפס בשביל הסוללה אל מבצר מצדה ונגיע לראש ההר שהתגלה מחדש אחרי אלפיים שנה, עם קום המדינה. אחרי הזריחה נסייר על ההר בין מבני הפאר של המלך הורדוס הגדול למשכנות המורדים, ובין בורות המים לבית הכנסת העתיק. בדרך נשמע את סיפורם הטרגי של הקנאים ועל סופו של המרד ברומאים. נקודת מפגש: במרכז השירות. למקדימים יוגש תה חם. בשעה 9:00 יצא עוד סיור לאוהבי השכמה מאוחרת.

מתי: יום שבת ה-06/04/19 בשעה 05:00 לפנות בוקר

איפה: חניון לילה מצדה

פרטים נוספים: https://goo.gl/993bLf

סיור זריחה- צילום שיר אוחנה

סיור Free Tour: לוד עיר של שילוב דתות ותרבויות

לוד היא אחת הערים העתיקות בארץ. הסיור יתמקד בהיבטים ההיסטורים, דתיים ותרבותיים של העיר.  נתחיל במשולש הדתות : יהדות – בית כנסת יהודי בנוסח יהודי הודו, כנסיית גאורגיוס הקדוש  ומסגד אל עומרי. נלך אל החאן הגדול  חאן חילו , זהו חאן דרכים יפיפה מהתקופה העותמנית, שעבר שיפוץ והנגשה לקהל. כים העיריה נוהגת לארח במקום מאכליע עדות אחת לחודש. משם נמשיך לתחנה המרכזית ומסגד דהאמש, שם נספר על הקרבות לכיבוש לוד במבצע דני בתש”ח.

נספר על התפתחות העיר המודרנית מאז 48 וכיום – הוצאת הסמים מלוד, הכנסת הגרעין התורני ומעונות  הסטודנטים בעיר.נסיים בנסיעה ל גשר ג’ינדס בכניסה הצפונית לעיר. גשר שנשתמר יפה מאז נבנה ע”י ביבארס הממלוכי במאה ה – 13.

מתי: יום שישי 05/04/19 ב-08:30

איפה: מגרש החניה של השוק העירוני בלוד בעיר העתיקה

פרי טור בלוד- מאתר טיולי

פעילות בלונדע- מוזיאון הילדים

בואו ליום של כיף במוזיאון הילדים! על פני שלוש קומות פזורים שמונה מרחבי ידע בהם למעלה מ-50 מייצגים ומתקנים שונים ומפתיעים ושני שטחי חוץ ייחודיים. כל מתחם או איזור עוסק בפן אחר של העולם הסובב אותנו, ומאפשר לילדים לחוות את המציאות על רבדיה השונים ולגלות את עצמם בעזרת משחקים. חוויה מיוחדת במינה, מלאת צבעים, רגשות, חינוך וחדשנות. מומלץ להזמין כרטיסים מראש.

מתי: יום חמישי 09:00-17:30, יום שבת 09:30-18:30

איפה: רחוב דוד הראובני 25, באר שבע

פרטים נוספים:  08-622-6926

פעילות "יוצרים קטנטנים" בעופר גרנד קניון

בכל יום חמישי, וגם השבוע, תוכלו להגיע לגרנד קניון בעיר עם ילדיכם הקטנים וליהנות מפעילויות יצירה לכל המשפחה! בואו עכשיו למתחם הילדים בקומה הראשונה (מול דלתא), הכניסה חופשית.

מתי: יום חמישי בין 16:00-18:00

איפה: שדרות דוד טוביהו 125, באר שבע.

פרטים נוספים: 08-634-8938

יוצרים קטנטנים בעופר גרנד קניון

הופעה במתחם ה'ישפרו פלאנט'

ביום שבת תוכלו ליהנות עם כל הילדים והמשפחה בהופעה של מועדון הילדים של מתחם ישפרו פלאנט באר שבע. הפעם, יגיעו להופיע ולעשות הרבה שמח, האחיות הדס ויסמין- "כח האחיות" במופע מרגש לכל המשפחה! הכניסה חופשית.

מתי: יום שבת ה-06/04/19, בשעה 12:00.

איפה: מתחם ישפרו פלאנט, אליעזר וצילה מרגולין 12, באר שבע.

פרטים נוספים:  08-9172982

הופעה בישפרו פלאנט- פייסבוק

הופעה לילדים ויריד אמנים בקניון עזריאלי הנגב

בקניון עזריאלי הנגב מציעים לכם הופעות מיוחדות במיוחד לילדים כדי לפתוח את סוף השבוע בכיף. אנחנו כבר יודעים מה התוכניות שלכם לחמישי הקרוב!  טום וג'רי המוכרים והאהובים מגיעים למופע מיוחד לכל הקטנטנים! 

בנוסף, ביום חמישי יתקיים יריד אמנים מיוחד בקניון! במקום יהיו דוכני תכשיטנים, מוצרי עור, תמונות, מוצרי עץ איכותיים, גאדג'טים ועוד.

מתי: ההופעה- יום חמישי ה-04/04/19, 17:30. יריד האמנים- יום חמישי ה-04/04/19 09:30-19:00.

איפה: צומת אלי כהן

לפרטים נוספים: https://goo.gl/WWSMTH

הופעה בעזריאלי הנגב

פעילות בנגב ZOO

מתחם האריות פתוח למבקרים ואתם יותר ממוזמנים לנצל את הסופ"ש הקרוב לביקור מרתק בנגב Zoo לפגוש את הדיירים החדשים בגן וגם את הוותיקים. בגן החיות תמצאו כמו תמיד כ-100 מינים של עופות, יונקים וזוחלים מכל הארץ, איתם תזכו למפגש אישי וחוויתי. אתם מוזמנים להגיע עם הילדים, לעודד את סקרנותם וליצור להם זיכרונות מיוחדים עם מלא סיפורים מרתקים, הסברים, האכלות מודרכות והמון כיף.

מתי: יום שישי, 09:00-14:00, יום שבת, 09:00-16:00

איפה: נגב זו, קריית מאיר בץ 5, באר שבע

פרטים נוספים: 08-641-4777

נגב ZOO. צילום: יחצ

כולם קופצים לג'ימבורי בקניון עזריאלי הנגב!

בקניון עזריאלי הנגב תוכלו ליהנות מג'ימבורי ענק עם כל המשפחה! המון מתקנים, בריכת כדורים ענקית ועוד מלא הפתעות. הכניסה חופשית.

מתי: יום חמישי, 10:00-19:00, יום שישי בין 09:00-14:00.

איפה: צומת אלי כהן, באר שבע

לפרטים נוספים: https://goo.gl/TWccAx

עזריאלי קידס

פעילויות בפארק קרסו למדע

כמו בכל שבת וגם בימי חמישי, תוכלו לבלות בפארק קרסו למדע. בתערוכה הבינלאומית בפארק יציגו לכם דגמים רובוטיים בגדלים אמיתיים של חיות מעידן הקרח. במתחם יחכו לכם גם ציורי קיר וממצאים מקוריים ממערות האדם הקדמון, אזור הפעלה מיוחד לילדים עם פאזלים ענקיים, מבוכים וקרחונים ועוד הרבה יותר. מעבר לכך, כמובן שתוכלו ליהנות גם מכל המיצגים והתערוכות הקיימות בפארק- פעילות במעבדה תלת מימד, סרטי 3D וגם מחדר בריחה מסתורי במיוחד! מומלץ להזמין כרטיסים מראש!

מתי: יום חמישי 09:00-20:00, יום שבת, 9:00-17:00

איפה: רחוב העצמאות 79, באר שבע.

לפרטים נוספים ורכישה כרטיסים: 08-6252600

הפארק- פארק שעשועים ואטרקציות בבאר שבע

מתחם שעשועים לילדים מגילאי 1-14 ופעילויות לכל המשפחה. הפארק משתרע על פני 3.5 דונם והוא נמצא במתחם ישפרו פאלנט בבאר שבע. אם אתם מחפשים פעילויות לילדים, או חושבים על אטרקציות מעניינות לבילוי משפחתי זה לגמרי המקום בשבילכם. בפארק תמצאו קרסולה ענקית, טרמפולינות, בריכת סירות, מתנפחים, כסאות מעופפים, רכבת משפחתית, מכוניות מתנגשות, פיינטבול ועוד הרבה מתקנים נוספים.

מתי: יום שישי בין 12:00-16:00, יום שבת בין 10:00-20:00

איפה: מתחם ישפרו פלאנט, אליעזר וצילה מרגולין 12, באר שבע.

פרטים נוספים: 072-330-4006

 הפארק (מתוך הפייסבוק)

וויט פול באר שבע

מתחם ענק של בריכות כדורים, המכוסה ב-250,000 כדורים לבנים, וכולל בתוכו מתקנים שווים במיוחד כמו: אומגה, באנג'י, קירות טיפוס, טרמפולינות, סלים, טרזן, מגלשה ענקית ועוד הרבה הפתעות. כאלה שילדים ישמחו מאוד לשחק בהם אבל לא רק! גם אם הילדות כבר מאחוריכם תמצאו את עצמכם קופצים בהנאה ומשחקים במתחם האדיר הזה.

מתי:  כל יום בין השעות 10:00-22:00 ימי שישי בין השעות 10:00-19:00

איפה:  מתחם ביג, חיל ההנדסה, באר שבע

לפרטים נוספים 074-7602200 : או בעמוד White Pool

וויט-פול באר שבע. צילום: יחצ

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל:[email protected]  
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה