מורות בבתי הספר הרב תחומי עמל בבאר שבע ובתל שבע זכו באות הצטיינות של רשת עמלקבוצת עמל ערכה השבוע טקס הענקת אות הצטיינות למורים ולעובדי מינהל מצטיינים בסינמה סיטי גלילות. בין הזוכים ניתן למצוא את נטליה פינצ'בסקי, רכזת מצוינות, מורה ורכזת אנגלית בבית הספר הרב תחומי עמל רמות ע"ש ניומן, באר שבע מזה 20 שנים

בין הזוכים ניתן למצוא את נטליה פינצ'בסקירכזת מצוינותמורה ורכזת אנגלית בבית הספר הרב תחומי עמל רמות ע"ש ניומןבאר שבע מזה 20 שנים.

בנימוקי ועדת הפרס נאמר בין היתר: "נטליה היא מורה יזמית שעוסקת בפיתוח שיטות הוראה המעניקות מענה ייחודי ומותאם לכל תלמידהיא מאמינה שכל תלמיד יכול להצליחותעשה כל שביכולתה לעזור לו.

נטליה פינצ'בסקי. צילום: רפי דלויה

נטליה מעודכנת בדרכי הוראה חדשניות מכל העולם ומציעה אותם לצוותמחדשת ומטמיעהיזמה ופיתחה אתר ללימוד אנגליתהמכיל את כל תוכנית הלימודים באנגלית ומשמש תלמידים ומורים בכל הארץזאת בנוסף לספרי לימוד אשר כתבההמוטו של נטליה: "אני מחפשת אתגרים כדי שיהיה לי מענייןאם מעניין לייהיה מעניין גם למורים ולתלמידים".

עוד זוכה באות ההצטיינות היא אמנה אבו גאנם מבית הספר הרב תחומי עמל דקליםתל שבעאמנה היא מורה לעבריתמחנכתרכזת פדגוגיתחברה בצוות ההנהלהוחלק מבית הספר מזה שניםבין נימוקי ועדת הפרס: "אמנה מצליחה ליצור קשר מיוחד עם ההוריםהמורים והתלמידיםבונה חליפה אישית לכל תלמיד ומובילה אותו להצלחההיא מלווה ומקדמת תהליכים חינוכייםחברתיים וערכיים בבית הספר ובקהילהתוך מודעות לתהליכים הפועלים על החברהאמנה פועלת לבניית קשרים בין ההורים לביה"ס בפרויקטים שוניםהיא הובילה יום חשיפה להורים בהקשר ללמידה משמעותיתארגנה אירוע הצגת תוצרי למידה במסגרת במקצועות 30% השוניםויזמה יום לאימהות לחיזוק הקשר עם ביה"סבנוסף לכל אלו היא מובילה את פרויקט FIRST בביה"ס, מלווה את המעורבות החברתית בביה"סעוזרת במציאת פתרונות יצירתיים להתנדבות של הבנות ותומכת בשילוב החינוך הבלתי פורמלי בחיי ביה"ס.

אמנה אבו גאנם.  צילום: רפי דלויה

עו"ד רוית דום עינימנכ"ל קבוצת עמל:

"המורים ועובדי המנהל המסורים של הרשת מעצבים את פני הדור הבא שלנו ואת עתיד החברה והמדינהומהווים דוגמה ומופת לאחריםתלמידי בתי הספר שלנו נמצאים בידיכם האמונותאתם מאירים את מקצוע ההוראה באור גדולובזכותכם תלמידינו רוכשים ידע נרחביצירתיות מפותחתערכים תרבותיים וחברתיים ויכולת להתמודד בהצלחה עם אתגרי המחר.

רף המצוינות הגבוה שקבעתם בעשייתכם הברוכההוא הערובה להצלחתה  של קבוצת עמל בעשייתה החינוכית החדשנית."

כמו כן, בית ספר רב תחומי עמל אמירים אופקים, בניהולה של אפרת  בוהדנה, קיבל תעודת הצטיינות מטעם קבוצת עמל  על הישגו המרשים ברשימת בתיה"ס הערכיים והמצטיינים ביותר של משרד החינוך בשנה"ל תשע"ח. 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל:[email protected]  
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה