מאמן קבוצת הנוער של הפועל באר שבע, איציק עובדיה, עזב את בירת הנגב לטובת משרת המאמן הראשי בהפועל מרמורק מהליגה הלאומית. במקביל, מחזיק עובדיה במשרת מנהל מחלקת הספורט בעיריית רחובות.

עובדיה ביקש אתמול את ברכת הדרך מברקת למהלך, וזו אישרה. אין זו הפעם הראשונה שברקת מאשרת למאמניה להשתחרר באמצע החוזה לטובת עבודות בכירות יותר: ניסו אביטן, שהחליף את עובדיה בתפקיד עבר לאמן את הפועל חדרה ושרון מימר, שעזב את משרת עוזרו של ברק בכר לטובת הפועל כפר סבא.

יצטרך להתרגל למאמן חדש. צילום: זאב דיקמן

עובדיה מאמן את קבוצת הנוער מתחילת עונת 2017/2018. למרות שהגיע זמן קצר לפני תחילת העונה, הצליח להתחבר מידית לקבוצה והוביל אותה למקום השישי בליגה. את העונה הזו פתחה קבוצתו בסערה, אך כעת נמצאת בעיצומו של רצף שלילי של ארבעה משחקים ללא ניצחון.

ליגת הנוער יצאה לפגרה ארוכה ותחזור בתחילת חודש דצמבר. עד אז, ימנו בבאר שבע מחליף לעובדיה. לאחר העזיבה, הודה המאמן היוצא למועדון הפועל באר שבע: ״אני שמח שהייתי חלק ממועדון ששם לנגד עיניו לא רק את הצד המקצועי אלא גם את הצד הערכי. אני מודה לאלונה ברקת, אסי רחמים ושרון אביטן על ההזדמנות לעבוד במועדון כזה, אני בטוח שנתראה עוד בעתיד״.