יותר מ-500 אוהדים תרם לפרויקט של ארגון האוהדים אולטרסאות', אשר הרים קמפיין "הדסטארט" לגיוס כסף מההמונים על מנת לרכוש מנואלה חדשנית לתפאורות במשחקי הבית באצטדיון "טוטו-טרנר". לא עברו 24 שעות מאז שעלה הקמפיין לאוויר וכבר הצליח הארגון לגייס את מלוא הסכום אותו הציב לעצמו העומד על 100 אלף ש"ח. כל שקל נוסף שיכנס מעבר ליעד המקורי, יכנס לקופת ארגון האוהדים וישמש לתפאורות השונות, ופעילויות המועדון לעונה הקרובה.
  

הדמיה באדיבות ארגון האוהדים אולטרסאות' 

"אוהדי הפועל באר שבע - אנחנו צריכים אתכם יותר מתמיד!"- ככה נפתח קמפיין מימון ההמונים אותו פתחו אתמול (שלישי) ארגון אוהדי הפועל באר שבע - האולטרסאות'. הקמפיין, פונה לקהל האוהדים של הפועל באר שבע בבקשה לתרומות על מנת שיוכלו לממן מערכת מנואלה באצטדיון הביתי "טוטו-טרנר".
   

"במקום לבזבז שעות וימים שלמים על 'מיקום' התפאורה ביציע שלנו", נכתב בפרויקט, "במקום לפרוס את התפאורה בידיים של הקהל בצורה מסורבלת ולא אחידה - המנואלה תוריד את התפאורה בצורה מושלמת ובדיוק בצורה שנרצה היישר מתקרת היציע הדרומי, ותיצור מעין 'קיר' מטורף".

את הרעיון, שאבו בארגון האוהדים מהתפאורות של קבוצת הכדורגל הגרמנית דורטמונד המפורסמים בהשקעה גבוהה בתפאורות העידוד שלהם במשחקים הביתיים.


ככה זה נראה בדורטמונד

הדסטארט היא פלטפורמת מימון המונים אינטרנטית שעוזרת ליזמים לקדם את אשר על ליבם בעזרת כספי הגולשים. מי שתרם לפרויקט המדובר יקבל תשורות שונות לפי גובה התרומה. מחבילת סטיקרים, דרך צעיף שעוצב במיוחד לפרויקט ועד כדור או חולצה מעוטרים בחתימותיהם של אלופי המדינה, הפועל באר שבע.
  
התשורות השונות מתחילות מתרומות של 60 ש"ח ועד 1000 ש"ח. מכיוון שחלק מהתשורות מוגבלות, תוך שעות בודדות נרכשו כל אלה על סך אלף שקל, המקנות לתורם חולצה מתנה עם חתימותיהם של שחקני הפועל באר שבע. ארגון האוהדים מיהר לפרסם 10 חולצות נוספות בשווי 1000 שקל לאחת, אולם גם אלה נחטפו במהרה עד שאזלה התשורה.
   
   
רוצים לתרום גם? אין בעיה, אפשר ללחוץ כאן או להיכנס לקישור: https://www.headstart.co.il/project.aspx?id=20805&isactive=true