העיר באר שבע מתהדרת בקדמה טכנולוגית וברצון להתפתחות. קברניטי העיר נוטים להציג ברוב פאר והדר את הנעשה בתוכה, את המבנים המתקדמים ואת הפרוייקטים המשותפים שיוצאים לפועל. אבל נראה כי בין כל הרצון להתקדם, שוכחים את המבנים והשכונות הוותיקות.

אירוע כזה שמוציא את באר שבע באור שלילי בוהק התרחש אמש (שני). קבוצת כדורגל הנשים של הפועל באר שבע אירחה את מוליכת ליגת העל, אס"א תל אביב. על הדשא היתרון היה ברור לטובתה של הקבוצה מתל אביב, והמשחק הסתיים בתבוסה 1:5.

ספסלים לתפארת לאורחים. צילום פרטי

אבל האירוע המרכזי לא התרחש על הדשא. כשהגיעו השחקניות מתל אביב להכנות לפני המשחק הן נחרדו לגלות כיצד נראים חדרי ההלבשה והמלתחות. בין היתר מצאו השחקניות כיור סתום שמלא בבוץ וכן המלתחות נראו כאילו לא ניקו אותן עוד מהשנים בהם בניון רץ לאוהדים כדי לחגוג הישארות בליגה וגילה כי הקבוצה נשרה לליגה השנייה.

גועל נפש. צילום מסך טוויטר

את התמונות הקשות חשפה שחקנית אס"א תל אביב, אשרת עיני, שנחשבת לאחת מהאושיות המפורסמות בכדורגל הנשים הישראלי. עיני גם פורצת דרך בתחום, שכן היא האישה הראשונה שפרשנה משחקי גביע העולם ואת משחקי ליגת העל. בנוסף לנעשה בחדר ההלבשה, גם כר הדשא עצמו היה בוצי ולא ראוי כלל למשחק, אך אושר בכל זאת על ידי שופט המשחק.

לא ראוי לשחק ככה. צילום מסך טוויטר

עיני אמרה בשיחה עם "באר שבע נט": "המראה היה מזעזע, לא ראוי לארח ככה משחק כדורגל. שלוש שחקניות שלנו התקלחו בחדר ההלבשה של באר שבע וגם שם המים היו קפואים. היתר ויתרו על מקלחת. אחת מהשחקניות שלנו עשתה כל הדרך מבאר שבע לקריות ולא הייתה לה את האפשרות להתקלח לפני כן".

יש לציין כי מהרגע ששופט המשחק אישר את המתקן להתמודדות, כל סירוב של הקבוצה לעלות לכר הדשא יגרום להפסד טכני. לכן, לא יכלו להרשות לעצמן השחקניות לותר על המשחק, מה שהיה מדיח אותן ממפעל גביע המדינה, בו הן אחת הפייבוריטיות לזכייה.

תגובת עיריית באר שבע תובא לכשתתקבל.