לא שקט בהפועל באר שבע בני שמעון. למרות שהקבוצה נראית לא רע על הפרקט, חרף שתי פציעות של שחקני מפתח, החל מאמש מתעסקים אוהדי הקבוצה בעיקר בשאלה אחת: למה רמי הדר לא סופר את קפטן הקבוצה, אוהד כהן?

רמי הדר. צילום: זאב דיקמן

כבר מאמצע הרבע השלישי, היה ברור שהניצחון של באר שבע בני שמעון נמצא בכיס. המאמן, רמי הדר, נתן דקות משחק לשחקני הסגל הרחב שהיו על הספסל אך רק אחד נותר בחוץ – אוהד כהן. הקהל הבאר שבעי, שאוהב ומוקיר מאוד את הקפטן שלו, קרא בשמו כבר מאמצע הרבע השלישי, אך המאמן בחר להתעלם.

רבים ביציע תהו על ההחלטה של הדר. הטענות כלפי המאמן רק התחזקו כאשר הוא העדיף לתת דקות משחק לחן קרואניק, שחקן הנוער בן ה-17, אך לא לכהן הוותיק, שנחשב לסמל הגדול של המועדון מבירת הנגב.

מתוך עשרה משחקי ליגה עד כה העונה, כהן קיבל בסך הכול שמונה דקות בלבד. רק בחצי מהמשחקים זכה הקפטן לגעת בכדור במהלך ארבעים הדקות, בעוד בחמשת המשחקים האחרים צפה, כמו אמש בקונכייה, מהספסל. שתי הנקודות היחידות של כהן העונה נקלעו במחזור השני מול הפועל תל אביב.

לשם השוואה, יאיר קרביץ בן ה-19 זכה מהדר לקרדיט גדול הרבה יותר: 28 דקות בשישה משחקים. קרביץ הרשית שבע נקודות. הסיטואציה לא נעלמה מעיני האוהדים, שאמנם לא הגיבו בצורה בולטת לעין ביציע עצמו, אך בתגובות ברשתות החברתיות אותתו למאמן כי הם אינם מרוצים.

כהן על המגרש אך לא משחק. צילום: זאב דיקמן

"ניצחון שכולו הפסד! בושה שהמאמן בוחר להשפיל את הקפטן של המועדון. הדבר היחיד שקושר את המועדון לעיר הזו" כתב האוהד רן ואף הוסיף "אני בטוח אצביע ברגליים, בהפועל להפועל בני שמעון". והוא לא היחיד. " אין משהו שמדביק אוהדים לקבוצה יותר מסמל והקפטן שלנו הוא סמל. ככה בטוח לא מנהלים קבוצה לטווח ארוך. מי אתה רמי?" כתב אוהד נוסף בתגובה לפוסט שהעלו במועדון על הניצחון.

ומה אומר המאמן עצמו? למרות שלרוב בוחר הדר לפצוח בנאומים ורבליים מרשימים בתגובה לכל שאלה שנשאל, כשסוגיית מעמדו של כהן עלתה על הפרק בחר המאמן לא להכביר במילים: "אני מנהל את הדברים לפי התפיסה שלי. אני מכבד את אוהד, אם הייתי חושב שהוא צריך לשחק הוא היה משחק. מעבר לכך – אין לי מה להוסיף" אמר הדר בסיום המשחק אמש.