אסטרולוגיה - עוזי הכהן

$(function(){ScheduleRotate([[function() {setImageBanner('e2c628ee-7c98-4bdf-9ef2-a84c51b6ae32','/dyncontent/2021/9/12/3720aa90-502e-4743-af3f-2f17912bc41b.jpg',13433,'',525,78,true,33873);},7],[function() {setImageBanner('e2c628ee-7c98-4bdf-9ef2-a84c51b6ae32','/dyncontent/2021/9/15/68725b95-83f3-4a2f-9f88-56683a81f4b7.jpg',13448,'',525,78,true,33873);},7]]);})

תחזית שבועית על פי התרולוגיה וקלפי הטארוט לשבוע שבין 20/05/16 ועד 26/05/16

מזל טלה מזל שור מזל תאומים
מזל סרטן מזל אריה מזל בתולה
מזל מאזניים מזל עקרב מזל קשת
מזל גדי מזל דלי מזל דגים

 

 

טלה:

המוטיב המרכזי השבוע יעמוד בסימן הצורך להשתחרר מדרך חשיבה או התנהגות שאינה תורמת לצמיחתכם האישית והרוחנית. הקלפים מצביעים על כך שבשלב זה רבים מכם מצויים בתהליך בו קשה להם להכיל אפילו את עצמם ואת נשמתכם ובמילים פשוטות יותר אתם לוקים בעייפות נפשית ורגשית. כדי להיחלץ ממצב זה, עשו דברים שגורמים לכם לשמחה, לבשו בגדים יפים, אכלו אוכל שאתם אוהבים, שירו, טיילו, בלו עם חברים, חשבו מחשבות שמחות. כך תעוררו אצלכם את היכולת לשמוח. בעבודה: יש לכם המון דברים על הראש ואתם עסוקים בכמה וכמה מטלות בעת ובעונה אחת והדבר פוגם בכושר הביצוע שלכם. הקלפים ממליצים לכם בחום לחלוק את העומס והאחריות עם אנשים אחרים. עליכם לבדוק אילו מהתפקידים שלקחתם על עצכם מיותרים ואו ניתנים לעשייה על ידי גורם אחר. זוגיות: אין לכם הרבה חשק לזוגיות אך בכל זאת אתם מנסים לשדר שהכל בסדר. אולם שפת הגוף שלכם משדרת מסרים אחרים, מסרים של קרירות וריחוק. עליכם להיזהר, היות ומסרים אלו נקלטים על ידי בן זוגכם והם ומפורשים לעיתים בצורה לא נכונה, שעלולה רק להחריף את המצב. שיחה פתוחה עם בן הזוג, והבהרת עמדתכם, תימנע את אי ההבנות. שבוע טוב ואלוהים אתכם.

הכוונה רוחנית: ההנחה הבסיסית של היהדות היא, שכל אדם נוצר בצלם אלוקים. עם נקודת פתיחה כה נשגבת, כבוד עצמי הוא זכותו המוּלדת של כל אדם. האדם נוצר עם נשמה - ניצוץ אלוהי של הקב"ה. כבוד עצמי הוא זכותו המוּלדת.

 

שור:

השבוע זהו זמן נהדר, לתת גז ולמנף רעיון, תוכנית או עשייה שאתם מאוד רוצים לקדם. לאלו מכם שהחלו במשהו חדש - עבודה חדשה או לימודים, מראים הקלפים על המון אנרגיה חיובית שרק ממתינה לכם שתשתמשו בה בתבונה. פעולות נחושות שמלוות באמונה בעצמכם ובבורא עולם, יקדמו אתכם לעבר המטרות שהצבתם לעצמכם. עבודה: תהליכים שמתרחשים במקום עבודתכם מציבים בפניכם השבוע, סיטואציות ומצבים בהם תדרשו להוכיח בגרות, אחריות ומסירות. מעבר או שינוי כזה או אחר במסגרת תפקידכם עשוי להוביל אתכם לנקודה חדשה שפותחת הזדמנויות חדשות לקידום ולשיפור מעמדכם המקצועי. אצל חלקיכם ניתן לראות שינויים שקשור בהסבה מקצועית או יצאה לדרך עצמאית בתחום חדש. בשני המכרים התהליך מבורך. זוגיות: לאחר תקופה שבה הזוגיות שלכם חוותה מהמורות וקשיים אתם ניצבים השבוע בנקודה חדשה שבה יש לכם את היכולת ללבן כעסים ולברר מה בדיוק מפריע לכם לממש את הזוגיות עליה אתם חולמים. ההבנה שרק בשיחה פתוחה וגלויה תוכלו לסדר את הדברים היא נקודת המוצא לכל בעיותיכם. אם אינכם מסוגלים לעשות זאת בכוחות עצמכם, מומלץ לפנות לעזרתו של איש מקצוע שילווה,ידריך וייעץ. טיול או חופשה קצרה נראים באופק והדבר מומלץ בחום. שבוע טוב ואלוהים אתכם!!

הכוונה רוחנית: הקושי לבחור בטוב ולעשותו נובע משני כוחות מנוגדים הקיימים בפנימיותו של כל אדם. בכל אחד מאיתנו טמונים שני לבבות: האחד, אוהב לעשות דברים טובים ונכונים והשני, מעדיף לנהוג באנוכיות. בכדי לבחור בטוב, עלינו לפתח תחילה מודעות למאבק המתמיד המתנהל בקרבנו.

 

תאומים:

השבוע יהיה עליכם לתת ביטוי לפן השכלתני וההגיוני שהתברכתם בו. הפעלת שיקולים רגשיים לגבי נושא או עניין המעסיקים אתכם תגרום לכך שלא תשיגו את מבוקשכם. שיפוט שקול ומאוזן של הדברים יאפשר לכם לנהוג ביושר, בראש ובראשונה עם עצמכם ולאחר מכן עם הסובבים אתכם. כמו כן יהיה עליכם לקחת בחשבון את הצדק הרוחני והקוסמי שקיים בעולמנו. צדק זה בא לידי ביטוי בכל דבר שאתם עושים כך שלמעשה, מעשיכם ישפיעו על עתידכם לטוב או לרע. עקרון הגמול מבטיח לכם שעל מעשה טוב תקבלו טוב לכן היו הוגנים וישרים. בעבודה: אתם חשים צורך בשיפור אשר יציב אתכם במקום טוב יותר אך עליכם לדעת ולהבין כי דברים אינם מתרחשים מעצמם ועל מנת שתוכלו להתקדם יהיה עליכם לבצע מהלכים כאלה ואחרים אשר יעידו כי אתם אכן ראויים לקידום המבוקש. לאלו מכם שנמצאים בהליך משפטי כזה או אחר- אל חשש, בקרוב מאוד העניין מסתיים והצדק יצא לאור. זוגיות: לאחרונה אתם מוצאים את עצמכם מתמקדים בדברים השליליים המצויים בזוגיות שלכם והדבר גורם לכך שאתם מאוכזבים מציפיות שלא התממשו. הקלפים מצביעים על כך ששיחה עניינית עם בן הזוג והתאמת ציפיות משותפת, תאפשר לכם להתמקד בדברים החיוביים שיש בזוגיות שלכם. חשוב לדבר בטון רגוע, להביע אי הסכמה בצורה מכובדת, לדבר בצורה שקולה ולוותר על הצורך בלהיות צודק. יום הולדת שמח לראשוני החוגגים, שבוע מוצלח והשם אתכם!!

הכוונה רוחנית: הדרך לבחירה נכונה איננה סוד. כל שעליכם לעשות הוא  לנצל את כוחו של המצפון. לפני שאתם מקבלים החלטה, שאלו את עצמכם: איך אני ארגיש לאחר המעשה? האם התוצאה של מעשי תהיה תחושה של הנאה או תחושת חוסר נוחות? בדיקה כזאת תסייע לכם להתמקד במושגים של "נכון" מול "לא נכון" ורק לאחר שהראש יודע והלב מבין קבלו את החלטותיכם.

 

סרטן:

לאחרונה הגעתם למסקנות ולהחלטות אשר אמורות להכניס שינויים חיוביים לחייכם. למרות זאת, רבים מבני מזל סרטן מתקשים בתהליך היישום. עליכם לדעת ולהבין כי אין זה מספיק לדעת מה נכון לעשות ואם ואינכם מצליחים בכוחות עצמכם לגבש דרכי פעולה לגבי הדרך לעשות נכון את מה שנכון לעשות, כדאי מאוד לפנות לעזרה ולסיוע ממקור חיצוני אשר יש ביכולתו להאיר את דרככם. בבית: העניינים קצת לחוצים ויש תחושה של חוסר סבלנות ומועקה כלפי הסובבים. אל תתנו לרגשות אלו להשפיע על התנהגותכם בעיקר בכל הקשור לילדים ולעיסוק בהם. אלו מכם השוקלים מעבר של דירה או שינוי במקום המגורים, רצוי וייקחו בחשבון ששינויים אלו יצריכו מאמץ רב ולכן עליכם להצטייד בכוחות הנפש ובאנרגיה הדרושה על מנת לבצע שינויים אלו על הצד הטוב ביותר. בעבודה: כעת זהו זמן טוב להוציא אל האור תוכניות או פעולות שאתם מתכננים מזה זמן רב. לאלו מכם שיתגברו על החששות הכרוכים בדבר צפויה הצלחה וגמול על המאמץ שהושקע זוגיות: האופציות שטמונות בזוגיותכם לא באות לידי מימוש והדבר דומה למכונית בעלת חמישה הילוכים שהנהג בוחר לנסוע על הילוך שני בלבד. תהליך זה יוצר שחיקה ובזבוז מיותר של אנרגיה. חשוב לזכור שהחיים הם לא כמות הנשימות שאתם נושמים, אלא מספר הרגעים שעוצרים את נשימתכם ולצערי, בזוגיות שלכם, אין כרגע הרבה רגעים כאלה... ובאחריותכם לנסות ולתקן זאת. בריאות: השבוע הקלפים ממליצים לכם להתחבר לטבע. הרשו לעצמכם לנוח מעט ולכו לראות קצת ירוק בעיניים. מנוחה זו תאפשר לכם להתמודד בהצלחה עם העומס הרב שמוטל על כתפיכם. שבוע נעים ואלוהים אתכם!

הכוונה רוחנית: בן זומא אומר: "איזהו חכם, הלומד מכל אדם, שנאמר (תהלים קיט), מכל מלמדי השכלתי כי עדותיך שיחה לי. איזהו גיבור, הכובש את יצרו, שנאמר (משלי טז), טוב ארך אפים מגבור ומשל ברוחו מלכד עיר. איזהו עשיר, השמח בחלקו, שנאמר (תהלים קכח), יגיע כפיך כי תאכל אשריך וטוב לך. אשריך, בעולם הזה. וטוב לך, לעולם הבא. איזהו מכובד, המכבד את הבריות, שנאמר (שמואל א ב), כי מכבדי אכבד ובזי יקלו."

 

אריה:

אתם תשושים ועייפים. ייתכן ואינכם מחלקים את זמנכם בתבונה ואתם מעמיסים על עצמכם קצת יותר מידי. עליכם לזכור שהשקעת מירב הזמן בנושא אחד, גוזלת את תשומת ליבכם וגורמת להזנחה של נושאים אחרים שזקוקים לטיפול וליחס הולם. רצוי לחלק את הזמן כך שכל תחום בחייכם יקבל את מעט היחס המגיע לו. עבודה: תחושת הביטחון שמקום העבודה מספק מתערערת ויש חוסר שביעות רצון מתהלכים שקורים המקום העבודה. תהליך זה יביא עמו תחושה שעליכם להתחיל ולעשות משהו חדש עם עצמכם הקשור בתחום העבודה והקריירה. וכאן עם יד על הלב תודו שכבר מזמן הרגשתם שמבחינה מקצועית הגיעה העת לשינוי ולהתחדשות, ואתם לא טועים, עכשיו זהו זמן טוב לעשייה. כעת אתם בשלים, מאמינים בעצמכם ומסוגלים להתקדם - עשו ותצליחו! בבית: מצב בריאותו של בן משפחה או חבר יקר מעסיק אתכם. זוגיות: לאחרונה היחסים עם בן הזוג לא עולים יפה ויש תחושה של כעס סמוי הנובע מוויכוח כזה או אחר. עשו חושבים עם עצמכם ועשו סוף לתופעה, חבל לבזבז את הזמן על תחושות יגון וכעס. בריאות: חוסר שקט נפשי מערער את המצב הבריאותי. מומלץ למצוא דרך להתמלא באנרגיות חיוביות ולהקפיד על שתיית מים ותזונה נכונה.. שבוע מוצלח ואלוהים אתכם!!

הכוונה רוחנית: למרות שהכעס הוא תכונה שלילית, הוא עדיין יכול לשמש כמורה עבורנו וללמד אותנו דברים חשובים. הכעס מסוגל להראות לנו מי אנחנו באמת, מה חשוב לנו וכיצד אנו מתמודדים עם מצוקות ותסכולים. זכרו! אדם ניכר על פי כוסו, כיסו וכעסו.

 

בתולה:

בתוך תוככם לא טוב לכם והייתם רוצים שדברים שמתרחשים בחייכם, יסתדרו בצורה אחרת. הקלפים מראים שבשבוע זה התחושה הפנימית שלכם משדרת אותות של הזהרה שמישהו אינו נוהג אתכם ביושר. נושא או עשייה בה אתם עסוקים מצריך מכם לקבל החלטות אשר אמורות לאפשר לכם לפתור דילמה כזו או אחרת. הקלפים מצביעים על כך שאתם מתקשים להחליט והלבטים בהם אתם נתונים יוצרים תחושה של חוסר ודאות ואינם נותנים לכם מנוח. הרשו לעצמכם ליטול פסק זמן קצר על מנת לסדר את הראש ולחשוב מהו הדבר הנכון ביותר בעבורכם לעשות. כמו כן, פניה לייעוץ והכוונה עשויה להאיר את עיניכם. בעבודה: חשש וחוסר ודאות מרחפים באוויר . נתינת אימון עיוור באדם אחר שידאג לכם או יסדר בשבילכם דבר מה, עלולה לאכזב. לאלו מכם שאיבדו את מקום עבודתם, ממליצים הקלפים לקחת פסק זמן למנוחה לפני שאתם ממהרים לשוב ולחפש עבודה זוגיות: ריחוק שנוצר עקב קצרים בתקשורת, מציב את זוגיותכם בעמדת המתנה. חשוב לי לומר שישיבה ממושכת על הגדר לא תביא מזור ועליכם לטפל בנושא בנחישות וברגישות. שבוע מבורך ואלוהים אתכם!!

הכוונה רוחנית: "אומרים שה' נותן את הכוח עם הניסיון" או כמו שסבתא שלי עליה השלום הייתה אומרת : "אלוהים לא שולח למישהו משהו שלא יוכל להתמודד איתו". הכוונה היא לא רק לכוח הפיסי והנפשי, אלא גם לכל הפרטים הרבים והשונים שקשורים בניסיון החיים כמו התחשבות וגמישות במקום העבודה או בזוגיות, חברים טובים, סימנים בדרך ועוד... 

מאזניים:

רצון לעשות דבר מה חדש עם עצמכם גורם לכם לחפש נתיבים חדשים של צמיחה, עניין ותעסוקה. השבוע הקרוב יצריך מכם לאמץ חשיבה בוגרת ועניינית בעיקר בכל הנוגע לתחום הכספי. רעיון, תוכנית או עשייה הנרקמים במוחכם יובילו להצלחה. עליכם להקפיד על סדר וארגון בניהול התקציב שעומד לרשותכם. אם אתם שוקלים התחלה של לימודים, זוהי התקופה המתאימה, מצפה לכם הצלחה. זוגיות: ניתן לומר שהשבוע הקרוב מביא עמו הפתעות נעימות. מי מכם שיהיה פתוח וקשוב לצרכיו של בן זוגו ימצא את עצמו מבלה ערב רומנטי ונעים. לרווקים: הכרות חדשה שאתם בוחנים מפיחה בכם תקווה. הקלפים מייעצים לכם שלמרות דפיקות הלב המואצות, תנו לראש להוביל. בעבודה: יש קצת חוסר סדר והדבר גורם לכם לחוסר שקט ולעצבנות. כדי להבהיר את הדברים יהיה עליכם להפעיל שיקול דעת שכלתני ולהימנע מתגובות רגשיות. בבית: לאחר תקופה קצת לחוצה מגיעים ימים קלים יותר שיאפשרו לכם לגלות שלמרות הכול אין כמו בבית. שבוע טוב ואלוהים אתכם!!

הכוונה רוחנית: הפוסל במומו פוסל. בדקו האם מה שמפריע לכם או מקשה עליכם באחרים מצוי גם בכם. זכרו! "נאה דורש נאה מקיים" והיכולת לעמוד בקשיים היא ההחלטה לאהוב את הקושי, ללמוד ממנו ולעבוד איתו!

  

עקרב:

שבוע מורכב בפתח. חוסר שקט נפשי מטריד את מנוחתם של רבים מבני מזל עקרב והתחושה הכללית שעוטפת אתכם היא תחושה של עייפות, חוסר אנרגיה וחולשה. אל תסתפקו בקבלת התחושות הללו כמובן מאליו. עליכם לשאול את עצמכם מדוע אתם חשים כך ולמה? הבנת הגורם תאפשר לכם להבין מה עליכם להפיק מהתהליך בו אתם מצויים ומה התועלת או החוסר תועלת בעשייתכם (רווח והפסד). רק לאחר הבנת הדברים תוכלו להתחיל וליישם את השינוי לו אתם מצפים בהצלחה הראויה. בבית: מתיחות על רקע כספי עשויה להוביל למחלוקת ולויכוחים עם בני הבית. תהליך זה גורר בעקבותיו תחושות לא נעימות שמציבות אתכם בנקודה שמצריכה מכם למצוא את שביל הזהב שיאפשר לכם לרצות את כל הנוגעים בדבר. בריאות: חולשה בריאותית וירידה באנרגיות מסמלות לכם כי היגיע העת להתייחס לגופכם בצורה קצת יותר מכובדת. הקפדה על תזונה נכונה, פעילות גופנית מתונה ומנוחה יכולים לחולל את השינוי ולהשיב לגופכם את הכוחות הדרושים לפעילות סדירה ותקינה. כמו כן עשיית הילינג או כל טיפול אנרגטי אחר יכולה להעניק לכם את הויטאליות החסרה. זוגיות: חוסר סבלנות והעדר תחומי עניין משותפים עם בן הזוג, גורמים לירידה במוטיבציה הזוגית. מהמקום הזה הדרך לריחוק ולקרירות קצרה ביותר. כדי להיחלץ ממצב זה יהי עליכם להכיר בעובדה שזוגיותכם זקוקה לעזרה. שבוע טוב ואלוהים אתכם!!

הכוונה רוחנית: הנתינה אינה חייבת להתבטא רק בכסף, אלא בכל דבר שמגיע מתוך השפע שלכם. הנתינה שלכם היא החגיגה של השפע שלכם. זהו מעשה של הכרת תודה אקטיבית. אתם מוקירים תודה בצורה פעילה בכך שאתם משתפים משהו מכם עם האחרים.

קשת:

שבוע טוב ממתין לבני מזל קשת וכדאי לנצלו בתבונה להשגת מטרותיכם בעיקר בכל הקשור להגשמת משאלות בעלות אופי נפשי, רוחני ורומנטי. כעת יש לכם חלון הזדמנויות לתקן או לטפל בנושאים שעד עתה נמנעתם מלעסוק בהם. התעלמות מהזדמנות זו עשויה להוביל לניתוק סופי ומוחלט של קשרים רופפים. בעבודה: נושא או עשייה בו אתם עוסקים עולה יפה ונותן סיפוק רב, יחד עם זאת עשוי הדבר להוביל למאבקי כוח סמויים ועליכם לפקוח עין ולהישמר שלא תפגעו עקב כך. הקלפים ממליצים לכם לנקוט בגישה פסיבית ולא להיגרר לויכוחים מיותרים שהם לא לכבודכם. לדורשי העבודה: הזדמנות טובה לחזור למעגל העשייה.  לתלמידים שביניכם: זהו שבוע טוב להגשת מבחנים ועבודות אשר יעידו כי אתם שולטים בחומר הנלמד. זוגיות: זהו שבוע נהדר לממש את עצמכם מבחינה רומנטית. נקיטת גישה פתוחה ויצירתית תוביל למהלכים חיוביים אשר יתרמו להנאתכם ויתקבלו בשמחה אצל בן זוגכם. התיקון השבועי: ללמוד ולהפנים שהעשיר הוא זה ששמח בחלקו. שבוע מעולה חברים ואלוהים אתכם!!

הכוונה רוחנית: נדיבות היא הדרך שלנו להתקרב אל הבורא. אדם נדיב מבין כי כל אדם עמו הוא נפגש במהלך חייו הוא אחיו, גם הוא ילדו של אלוקים ולכן הוא מעריך כל הזדמנות הנופלת בחיקו להיות נדיב.

 

גדי:

 יש לכם חשק להיעלם ולהיות קצת לבד עם עצמכם. תהליך זה מצביע על כך שרבים מכם חווים ירידה חדה ברמות האנרגיות שבגופם, לכן תדרשו השבוע לכל הסבלנות אשר תוכלו לגייס לעזרתכם. הלחץ בו אתם מצויים גורם לכך שאתם חסרי סבלנות וממהרים לכעוס על כל דבר ועניין. הקלפים מצביעים על כך שבמידה ותבחרו לאמץ גישה מתונה יותר שבבסיסה ההבנה שברכות ובנועם תשיגו יותר, תוכלו להתמודד ביתר הצלחה עם המטלות שניצבות בפניכם. בעבודה: התחושה שמקום העבודה שלכם הפך לקר ומנוכר, מורידה לכם את החשק לחייך. בסך הכול מרוצים מכם ויש מי שמקנא בכם על הצלחתכם ומנסה להמעיט מערכה. התייחסותכם הפסיבית לנושא היא התשובה ההולמת ביותר. בבית: אתם חשים צורך לסדר ולרענן את הבית. רכישה של רהיט או פריט נוי כזה או אחר תגרום לכם נחת ותשפר את הרגשתכם. זוגיות: כבר זמן רב שבתחום זה לא קורים לכם דברים מרגשים, הגישה הפסיבית בה אתם נוקטים איננה יעילה ואינה תורמת במאום לשיפור המצב. על מנת ליצור את השינוי המתבקש בכל הקשור לתחום הזוגי, ממליצים לכם הקלפים להכניס ולשלב מעט רוחניות ורומנטיקה אשר בסופו של תהליך ישפיעו לטובה על ענייני הרגש לנשואים שביניכם וגם לאלו הכמהים לזוגיות ואהבה. שבוע מוצלח ואלוהים אתכם!!

הכוונה רוחנית: בורות היא מחסום אדיר לצמיחה. שמירה על ראש פתוח ויצירתי זהו מנוף אדיר לפריחה.

 

דלי:

צורך בוויתור על דבר מה כדי שתוכלו לזכות במשהו טוב יותר. מצב הרוח אפרורי. רבים מבני מזל דלי חשים כי היציבות אותה הם כל כך אוהבים פחתה במעט והדבר מערער את שיווי משקלכם הרגשי. הקלפים מצביעים על כך שתהליך זה נובע היות ואתם מתקשים לוותר על דבר כזה או אחר. אין זה משנה אם מדובר על ויתור על דרך חיים, שינוי גישה, וויתור על קו מחשבה, או רעיון אשר דבקתם בו זמן רב. יהיה הוויתור אשר יהיה, הוא יאפשר לכם לזכות ברווח משמעותי יותר בעתיד. בעבודה: יש ירידה באנרגיות ואתם נוטים לקחת כול הערה וביקורת שמפנת כלפיכם באופן אישי. עליכם לדעת ולהבין כי נטייתכם להיעלב אינה תורמת לכם דבר. זוגיות: הזוגיות שלכם תקועה ועומדת במקום. אין זה אומר שאינכם נהנים מיחסי מין וכדומה, אבל בתוך ליבכם אתם חשים ויודעים כי הגיעה העת לשדרג במעט את הזוגיות בה אתם מצויים. רענון, הכנסת גיוונים ויצירתיות יפתחו בפניכם דרכים נוספות להנאה משותפת. התיקון השבועי: להבין שלא כל הנוצץ זהב. . .שבוע מוצלח והשם אתכם!!

הכוונה רוחנית: "כל זמן שהנר דולק, אפשר עוד לתקן - כל זמן שהנשמה בקרבנו, אנו יכולים להתעלות ולהתקדם, לצמוח ולהתפתח.

דגים:

המוטיב המרכזי השבוע יעמוד בסימן של הגינות, אמינות ויושרה. התחושה שמישהו אינו נוהג כלפיכם ביושר והגינות אינה מרפה ומערערת את שיווי משקלכם הרגשי. לצערי הקלפים מצביעים על כך שאינכם טועים ויש אנשים או גורמים כאלה ואחרים שאינם פועלים כלפיכם ביושר והדבר עשוי לפגוע בכם הן מבחינה רגשית והן מבחינה עסקית. בעבודה: הבטחות שהובטחו לכם עשויות להתמסמס לכן הקפידו להעלות על הכתב כל הבטחה או הסכם שניתנו לכם, הדבר יחסוך מכם עימותים מיותרים. אי לכך והתאם לזאת מומלץ השבוע: 1. להימנע מתמימות ונאיביות שעשויים לאכזב. 2. לא לקבל החלטות הרות גורל ולהימנע מלחתום על חוזים מבלי לבדוק טוב טוב על מה אתם חותמים ולאן הדברים מובילים. כמו כן, נושא או עשייה בה אתם עוסקים אינם באים ממקום של שלמות. רבים מכם אינם שלמים עם ההחלטות והמעשים אותם עשיתם וקיבלתם על עצמכם לאחרונה. במילים אחרות, אתם פשוט מרמים את עצמכם וחוסר יושר זה עשוי להיות בעוכרכם בעתיד. זוגיות: כלפי חוץ אתם מציגים תמונה אופטימית אך בתוך לבכם אינכם מרוצים מהזוגיות שלכם ויש הרבה דברים שמציקים לכם ואף גורמים לכם לתחושה שבן הזוג שלכם אינו ישר אתכם. התיקון השבועי: להיזהר במילים שיוצאות מפיכם. מילים פוגעות יכולות להרוס חיים, מילים טובות יכולות לפייס, לחבר ולרפא. זכרו! מוות וחיים ביד לשון, לכן דברו יפה ובנועם. שבוע נפלא והשם אתכם!!

הכוונה רוחנית: הכעס הוא רגש אנושי וטבעי. אם נטהר אותו ונצליח להתעלות מעליו, נקבל הזדמנות להפוך את עצמנו לאנשים שאנו באמת שואפים להיות.

 

 

 

"כי שפתי כהן ישמרו דעת ותורה יבקשו מפיהו כי מלאך ה' צבאות"

"יִהְיוּ לְרָצון אִמְרֵי פִי וְהֶגְיון לִבִּי לְפָנֶיךָ. ה' צוּרִי וְגואֲלִי"

"הָשִׁיבָה לִּי שְׂשׂוֹן יִשְׁעֶךָ וְרוּחַ נְדִיבָה תִסְמְכֵנִי"

 

עוזי הכוהן הינו מדריך רוחני, ומומחה בעל שם לתורת התרולוגיה. תורת קלפי הטארוט על פי המקורות הקבליים ורוח חכמת התודעה והגישה היהודית, אשר נעזר בעבודתו בחוכמת התודעה ורזי הגישה היהודית כדי לעוזר ולסייע ב"ה ובהצלחה רבה לאנשים רבים במגוון תחומים כגון:
הכוונה מקצועית וזוגית, בייעוץ אישי ועסקי, בהדרכה והכוונה רוחנית ומעשית ובמתן מענה לאנשים רבים המחפשים תשובה ושרוצים להבין למה דברים קורים? מה אלוהים רוצה? ואיך אפשר ב"ה לשנות.
הכלים שבורא עולם העמיד לרשותו הם: רוח הגישה היהודית , קלפי הטארוט, אבני קריסטל, נומרולוגיה, גימטרייה, הילינג קבלי, שחזור גלגולים, פתרון חלומות, כוח האותיות, חוכמת הפרצוף, כירולוגיה ועוד כלים רבים וטובים שמעניקים לנועץ את היכולת לחזור לדרך המלך ולחיות את חייו בשלום.... 

052-36-46-914

[email protected]

לראש הדף       

 

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל:[email protected] $(function(){setImageBanner('f48355ae-d52b-40ad-9f74-ac9e2f5edbb5','/dyncontent/2021/9/13/c597d25d-a939-4509-99dc-f9a73b3ea8c6.jpg',13441,'',525,78,false,33875);})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה