תחזית אסטרולוגית לחודש מרץ לכל המזלות

$(function(){setImageBanner('6f3ce64f-7990-44a7-a915-6bd90dc5cdea','/dyncontent/2021/11/30/f3db6c97-48e5-4e0c-9cbb-c844ac948e03.jpg',13847,'',525,78,false,33873);})

מה הכוכבים צופנים לכם החודש? ניתוח מלא של עופרה דמרי

קשת

קשת-

החודש מתרכז בתחום העבודה והקריירה שלכם, החודש תרחיבו את מעגל הקשרים המקצועיים  והחברתיים שלכם. יהיו אינטראקציות עם אנשים חדשים , כמו כן יתעורר הצורך לעשות שינויים בבית ובסביבה שלכם. זמן לשחרר את האנרגיות העצורות בסביבתכם, מה-23 לחודש מומלץ לדחות חתימה על חוזים והסכמים, ולגבות חומר חשוב במחשב שלכם. חודש ממוזל בתחום ההימורים עבורכם בעיקר ב-7 לחודש, בגדר המלצה בלבד, תיהנו מעבודה טובה שעשיתם בתחום החברתי דרך הרשתות החברתיות.

דלי

דלי-

חודש מרץ מאיץ בכם לבדוק את מערכת האמונות שלכם ואת האינטימיות שלכם, זמן טוב להגיע להבנות בתחום הפיננסי שלכם ושל השותפים שלכם,לחלקכם זמן טוב להתחיל עבודה חדשה או לפתוח עסק חדש. בחודש מרץ תתחילו את המסע הרוחני המשמעותי שלכם, ב-23 לחודש מומלץ לדחות חתימה על חוזים והסכמים, ולגבות חומר חשוב במחשב שלכם. זמן טוב להרחבת אופקים, לבדוק את החזון שלכם.

גדי

גדי-

חודש מאוד אמוציונאלי עבורכם, זמן טוב למסע הרוחני שלכם, למצוא את המשמעות לקיומכם. זמן טוב לתקשורת עם המשפחה שלכם, בעיקר עם אלה שלא הייתם איתם בקשר כבר זמן רב, זמן טוב לטפח את הבית והסביבה שלכם, כמו כן זמן טוב להרחיב את המעגל החברתי שלכם, גם דרך רשתות חברתיות. זמן טוב לצאת ללימודים, נושא הבריאות יעלה, יהיה צורך לנהל אורח חיים בריא יותר ולחזור לכושר. סוף החודש יעלה את הצורך לעשות שינויים במקום עבודה שלכם.

דגים

דגים-

מזל טוב לחוגגים יום הולדת החודש, חודש ממוזל עבורכם בתחום הפיננסי. מאיר את כל מה שקשור בקשרים החברתיים שלכם באופן כללי, ובמערכות היחסים האינטימיים שלכם תהיו מחויבים יותר. קיים שיפור והעמקת הקשר, זמן טוב לפתוח עסק משלכם. ב-23 לחודש מומלץ לדחות חתימה על חוזים והסכמים, ולגבות חומר חשוב במחשב שלכם,, סוף החודש משהו חיובי מתפתח בתחום הכלכלי פיננסי שלכם.

טלה

טלה-

מזל טוב לחוגגים יום הולדת לקראת סוף החודש הזה. החודש נושא הבריאות ושיפורו יהיו מרכזיים עבורכם, אורח חיים בריא יותר, לחזור לכושר, בתחום העבודה והקריירה, לחלקכם יש התחלה חדשה במקום חדש,  ולחלקכם יהיה שיפור ושדרוג במקום הקיים עם הערכה ופרגון. תהיו פופולאריים יותר, החודש מתחיל אצל חלקכם את המסע הרוחני שלהם. ב-23 לחודש מומלץ לדחות חתימה על חוזים והסכמים, ולגבות חומר חשוב במחשב שלכם. חודש טוב לשיפור מערכות יחסים שחשובים לכם, ולחלקכם מתחילה מערכת יחסים חדשה.

שור

שור-

החודש כל נושא ההנאות והשמחה יהיו מאוד מודגשים. תהיה הגשמה במערכות יחסים, ואולי רומנים חדשים. החודש יהיה צורך למצוא את השקט הפנימי שלכם, וחלקכם יצאו למסע הרוחני שלהם. זמן טוב לקחת פסק זמן מהכול ומכולם. בהמשך החודש חידוד המטרות שלכם, וב-23 לחודש מומלץ לדחות חתימה על חוזים והסכמים, ולגבות חומר חשוב במחשב שלכם. סוף החודש מאיר על הקריירה שלכם, תחוו שינויים בתחום הזה. בתחום הבריאות הפיזית שלכם- תחושו דחיפה לחוזר לכושר ולהתחיל באורח חיים בריא יותר.

תאומים

תאומים-

החודש הבית, המשפחה, ילדים, השורשים שלכם יהיו במרכז תשומת הלב שלכם. יהיה צורך לעשות שינויים בסביבה שלכם, לחלקכם יהיה ריפוי מזיכרונות עבר, לחלקכם תהיה יציאה למסע רוחני משמעותי, למצוא את השקט הרחק מהכול ומכולם. אמצע החודש אצל חלקכם התחלות חדשות בתחום העבודה והקריירה. ב- 23 לחודש מומלץ לדחות חתימה על חוזים והסכמים, ולגבות חומר חשוב במחשב שלכם. מישהו מהעבר עלול לחזור לחייכם, צפו שינויים במעגל החברתי שלכם, צאו לבלות יותר, זמן טוב לשדרג ולשפר את העסק שלכם.

סרטן

סרטן-

חודש חשוב לשדרוג הקשרים שלכם, תהיו ברורים יותר. זמן טוב לצאת ללימודים, בשורות טובות בתחום העבודה או הקריירה שלכם. לחלקכם יציאה לטיול או נסיעה למקום חדש לגמרי, תכניסו אנרגיה חיובית למערכות יחסים אינטימיות שלכם. חלקכם יעשירו את העולם הרוחני שלהם, אמצע החודש טוב לחדד את המטרות שלכם וריפוי של מערכת יחסים מהעבר שלכם. ב-23 לחודש מומלץ לדחות חתימה על חוזים והסכמים, ולגבות חומר חשוב במחשב שלכם. בסוף החודש חוזר הצורך לעסוק בכל מה שקשור במגורים שלכם, חלקכם יעברו למקום מגורים אחר.

אריה

אריה-

החודש תעסקו בכל הקשור בכסף ובפיננסים שלכם ובערכה העצמית שלכם. אתם תבחנו את ההתנהלות שלכם עם הכסף שלכם ושל השותפים שלכם, חלקכם יקבלו החודש את הכסף שמגיע להם או שחיכו לו כבר זמן רב. החודש תרגישו מרוצים מההישגים שלכם עד כה, אמצע החודש זמן טוב להעשיר את עולמכם עם ידע חדש, יציאה ללימודים, פרסום עבודות שלכם. ב-23 לחודש מומלץ לדחות חתימה על חוזים והסכמים, ולגבות חומר חשוב במחשב שלכם, סוף החודש שם דגש על התקשורת שלכם עם אחרים.

בתולה

בתולה-

החודש מתרכז בכם, בייחודיות שלכם, מחדד מערכות יחסים חברתיים ואינטימיים, תלמדו לסמוך יותר על אחרים, זמן טוב לשיפור מצבכם הכלכלי פיננסי שלכם, ושל בן הזוג או השותף שלכם, ב-23 לחודש מומלץ לדחות חתימה על חוזים והסכמים, ולגבות חומר חשוב במחשב שלכם, סוף החודש שוב עוסק בכל נושא הכספים והפיננסים שלכם, יהיו שיפורים ותגמולים.

מאזניים

מאזניים-

חודש עם התבוננות פנימית, לחפש את השקט שבכם, להיות במקום שקט. יציאה למסע רוחני מאוד משמעותי עבורכם, לחלקכם לפתור משהו מהעבר שלהם, חלקכם יתקנו מערכות יחסים, וחלקכם יתחילו חדשות מתאימות יותר. גם נושא הבריאות ידרוש את תשומת הלב שלכם, התחלה של אורח חיים בריא יותר ולחזור לכושר, ב-23 מומלץ לדחות חתימה על חוזים והסכמים, ולגבות חומר חשוב במחשב שלכם. סוף החודש מחדד את האיזון במערכות היחסים שלכם, תסכימו להתאים את עצמכם לאדם שאת אוהבים באמת.

עקרב

עקרב-

החודש עוסק בעיקר בכל נושא החברים שלכם, דרך הרשתות החברתיות ומחוץ להם, ובמערכות היחסים האינטימיים שלכם, תחפשו דרך לרענן אותם. מערכת יחסים ישנות מפנות מקום למערכות חדשות בחייכם. בתחום העבודה והקריירה, חלקכם יקבלו המלצות שיקדמו אותם מאוד, וחלקכם יקבלו בשורות טובות בתחום העבודה או הקריירה. כמו כן תטפלו בבריאות הפיזית שלכם, אתם תהיו מאוד יצירתיים החודש. ב-23 מומלץ לדחות חתימה על חוזים והסכמים, ולגבות חומר חשוב במחשב שלכם, בסוף החודש תעשו שיקוף על חייכם עד כה, תהיה התכנסות פנימה, תחלמו יותר, תחפשו ללמוד משהו מעולם הרוח והמיסטיקה.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל:[email protected] $(function(){setImageBanner('5ee206fc-57d2-4754-b580-5102c44ce3f0','/dyncontent/2021/11/22/0b8b1767-b862-40eb-a4e9-65378ace5c0b.gif',13779,'',525,78,false,33875);})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה