לאחרונה חשפנו ב'באר שבע נט' את סיפור מלחמת הכנופיות בבאר שבע, שכללו אלימות, הצתה וירי, בין חבורת ממן לבין חבורת אלמקייס. בעקבותיה עצרה המשטרה מספר מעורבים משני הצדדים, אך מעצרים אלו טרם הבשילו לכדי כתבי אישום. אולם, נגד אחד הקטינים המעורבים בפרשה הוגש אמש כתב אישום בגין הצתה שנעשתה באמצעות זריקת בקבוק תבערה, לעבר ביתו של אדם אחר בו ביקשו לנקום.

-

על פי כתב האישום שהוגש באמצעות עו"ד אלכס דרנבוים, ב-28 באוקטובר, הגיע הקטין בן ה-17 יחד עם אדם נוסף, בגיר, מול בניין ברחוב אוסישקין, סמוך לדרך המשחררים, שם מתגורר אדם בחבורה השנייה עמו היה מסוכסך הבגיר. סמוך לשעה 22:00 הדליק הנאשם נייר בתוך בקבוק זכוכית, והשליך אותו לעבר דירתו של האדם בו ביקשו לנקום, אך הקטין פגע ככל הנראה לא במכוון, בחלון הסלון בדירת שכנו של אותו אדם, והדירה החלה לבעור. דיירי הדירה הבחינו באש ובבקבוק והצליחו לכבות אותה. בנס לא היו נפגעים בנפש. בכפוף לכתב האישום, הוארך מעצר הנאשם עד תום ההליכים נגדו.

ממשטרת באר שבע נמסר: "בשבועות האחרונים, במסגרת חקירת הסכסוך בין עבריינים בבאר-שבע נאספו ראיות ואמש כאמור הוגש נגד הקטין המעורב כתב אישום בגין זריקת בקבוק תבערה, ומעצרו הוארך עד תום ההליכים. "במהלך התקופה האחרונה נחשפנו לקרב אלים בין שתי חבורות פשע אשר ניסו לפגוע אחד בשני בדרך של אלימות, הצתה וירי"

-

"אספנו ראיות כנגד מספר מעורבים בסכסוך אלים על רקע פלילי בין שתי חבורות בבאר-שבע, במקרה הזה הצלחנו לאסוף ראיות כנגד קטין שזרק בקבוק תבערה לעבר כתובתו של אדם בו ביקשו לנקום אך פגע בדירת שכנו. מקומן של חבורות אלו הוא מאחורי סורג ובריח ולא ברחובות העיר"

במשטרה מסרו כי "המעשים האלימים בין שתי החבורות הפריעו למהלך החיים של האזרחים הנורמטיביים ובמקרה זה אף פגעו בביטחון הציבור ובתחושת הביטחון במרחב הציבורי".

 

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו