לישי שמואל ואורן בקשי הם שניים מתוך שלישיית הסטנד-אפ "צוות מנחוס", שלה קהל של עשרות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות, הוזמנו אתמול על ידי חברם מהדרום יקיר עמר, הבעלים של משרד הפרסום 'ארטישוק', לבילוי לילי במועדון הבארקה. לאחר שיצאו מהמועדון, בסביבות השעה 4:30 בבוקר, ניגשו השלושה עם כמה חברים נוספים ל''פיצה אפטר" הסמוכה למועדון ופתוחה עד השעות הקטנות של הלילה לטובת הלקוחות במועדון, וביקשו להזמין פיצה.

-

לדברם, הבחינו מההתחלה שהאדם בדלפק היה חסר סבלנות, ככל הנראה מפאת השעה המאוחרת והאיץ בהם למהר עם ההזמנה. לבסוף הזמינו וחיכו לקבל את האוכל. בשלב הזה מספר לישי שמואל, חלה תפנית בסיפור: "יקיר שהזמין אותנו שם יד על ידידה שלו והבחור שדיבר איתנו חשב מסיבה כלשהי שהוא נגע בקופה. אין לי מושג למה, הוא היה איזה שני מטרים ממנה. הוא ניגש אליו וצעק לו 'מה אתה נוגע בקופה'. כשהוא ענה לו שהוא לא עשה כלום הוא התחיל להתעצבן ולהתקרב לכיוונו בצורה מאיימת. כל מי שהיה במקום קם וניסה להרגיע את הרוחות".

יקיר עמר מצדו מספר ש"העניין הזה התחיל על כלום. אף אחד לא עשה כלום. זה נראה שהבן-אדם פשוט התחרפן והתחיל לזרוק איומים וקללות משום מקום. בשלב מסוים הוא אפילו קרא לשאר העובדים במקום שיתנו לו גב והם תמכו בו. זה היה מביך, סוף מבאס לערב מצוין".

לישי חידד והוסיף: "באנו לבאר שבע בפעם הראשונה אחרי הרבה זמן. היה ערב כיפי ואהבנו לבלות עם הבאר-שבעיים, אבל אנחנו בטוחים שאלה לא הפנים של באר-שבע, סתם מקרה עצוב".

מ"פיצה אפטר" נמסר בתגובה: "התמונה שמציירים לישי ויקיר שהגיעו יחד עם חבריהם שתויים למדי למקום היא מעוותת וזה לא מה שאכן התרחש. בקרוב נוכל לקבל את הוידאו ממצלמות האבטחה והתמונה תתבהר. בכל אופן אלימות ותוקפנות היא לא הדרך שלנו ב'פיצה אפטר' ואנחנו נמשיך לשרת באהבה את כל הלקוחות שלנו".

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו