לפני כשנתיים, תלמיד בן 8 נדרס על ידי מורתו במעבר חציה בעת שהיה בדרך לבית הספר. כעת, לאחר מאבק משפטי ממושך, בית משפט השלום בתל אביב הגיע לפסיקה וקבע כי הוא יקבל פיצוי של 677,220 ₪. את התביעה לחברת הביטוח הגישו עו"ד אסולין ועו"ד איראל מישורי ממשרד מישורי אור שפינוט. על פי הסכם הפשרה, אותו התלמיד יקבל את הסכום אשר יופקד לו לתוך תכנית חיסכון שתשתחרר כשיגיע לגיל 18. מתוך סכום הפיצוי, 30,000 ₪ יועברו להוריו של הילד.

-

התאונה התרחשה, כך על פי כתב התביעה, כאשר עשה התלמיד בן השמונה את הדרך לבית הספר בעיר, ובעת שעבר במעבר החציה הוא נדרס על ידי רכבה של מורתו מבית הספר. הילד פונה לבית החולים סורוקה בעיר על ידי הצוות החינוכי לצורך קבלת טיפול רפואי.

כתוצאה מהתאונה, נשברה רגלו של הילד ובנוסף, נגרמה לו פגיעה נפשית קשה. מרגע התאונה, סובל הילד מסיוטים וחרדות, מסרב לחצות כבישים לבדו, פוחד להישאר לבד וסובל מחרדות וזיכרונות מהתאונה. התאונה ופוסט הטראומה שחווה התלמיד, גרמו גם להידרדרות במצבו הלימודי והשפיעו על תפקודו בבית הספר. כתוצאה מכך, נזקק הילד לטיפול בבית חולים פסיכיאטרי כדי לנסות ולהתמודד עם המצב, גם כיום.

עו"ד אסולין, מגיש התביעה, אמר בתגובה: "עם הזמן הבנו שנגרמה לו פוסט טראומה. הוא סבל מפחד נוראי ממכוניות והפחדים פגעו בתפקוד היומיומי שלו".

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו