דור בן דוד, רק בן 25 וכבר נלחם על חייו. לאחרונה היה אמור להתחיל דור את לימודיו באוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, לאחר שסיים בהצטיינות אפיק מעבר מקמפוס אילת. אלא שלקראת תחילת הלימודים, התגלו חריגות בבדיקות שגרתיות לאפילפסיה רדומה שדור עובר מגיל 14, והוא נקרא בדחיפות לבית החולים ברזילי באשקלון. שם קיבל דור את הבשורה המרה כי בדיקותיו העלו שחלה במחלת הלוקמיה – סרטן הדם.

משפחתו של דור, במקור מאשקלון, מתמודדת לא מעט זמן עם המחלה. אמו של דור חלתה גם היא בסרטן השד ולימפומה, וניצחה את המחלה. אלא שבזמן שהיא בדרך הביתה לחגוג את הניצחון עם ילדיה, גילתה על מחלתו של בנה, בשורה אותה קיבלה המשפחה בלבד כבד.

דור בן 25 יליד אשקלון, שחקן כדורסל בעברו בקבוצת אליצור אשקלון, שירת בצבא בהתנדבות כחובש בבסיס בבאר שבע. עד היום עבר טיפולי כימותרפיים והוחלט כי דור זקוק להשתלת מח עצם דחופה. "אני רוצה להמשיך את המסלול שקבעתי, ליהנות, ללמוד לנצח את המחלה ולא לתת לה לשבש לי את התוכניות לא בהווה ולא בעתיד" אומר דור.  "אני גם מתכוון לנצח, אני קורא לכל האזרחים בישראל שידועים כבעלי נתינה לעזור ולסייע לי לנצח את המחלה".  

סימה, אמו של דור אמרה : " מבחינתי הקרב האמתי שלי הוא על חייו של בני, אני ניצחתי את המחלה בזכות התמיכה והאהבה של משפחתי וחבריי אבל מבחינתי זה נשכח ועכשיו כל כולי נרתמת בכל דבר אפשרי למען הצלת חיו של בני, אני יחד עם דור מבקשת ופונה לאזרחי ישראל לעזור לי להציל את הבן שלי "

שיר, בת זוגתו של דור: " דור הוא בן הזוג שלי כבר שנתיים וחצי יש לנו תכניות גדולות ביחד לעתיד ולהווה, אני רוצה אותו בריא ושלי ואעשה הכל על מנת שהזוגיות שלנו תימשך עוד שנים ארוכות"

דור זקוק לתורם מח עצם מתאים בדחיפות על מנת להציל את חייו. עלות פענוח הדגימות יקר והמשפחה זקוקה לעזרתכם בתרומה כספית, עלות כל דגימה עומדת על 25$ וככל שתגויסנה יותר תרומות כך נצליח לפענח יותר דגימות ובתקווה למצוא לדור תורם מתאים שיציל את חייו.

ביום חמישי 16.11.17 יתקיים מבצע מח עצם ארצי בניסיון לאתר את התורם שיציל את חייו של דור. ברחבי הארץ יוצבו עמדות התרמה.

לתרומות היכנסו לאתר עמותת "מאבק לחיים" - לחצו כאן


מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו