בקושי חלפו יומיים מאז נחתה הפועל באר שבע בנמל התעופה בן גוריון, והנה כבר הערב (20:00) תתייצב הקבוצה למשחק חוץ מול מכבי פתח תקווה. על פי לוח המשחקים המקורי, המשחק היה אמור להתקיים בבאר שבע, אך בעקבות בקשת הקבוצה ועקב העובדה כי אצטדיון 'טוטו טרנר' צריך לעבור שזרוע, אושר להחליף ביתיות.

-

בשל הסמיכות בין המשחקים, צפוי ברק בכר לערוך מספר שינויים בהרכב. מאור מליקסון, שלא פתח במשחק בבוקרשט, יקבל בחזרה את חולצת ההרכב, על חשבון איסאק קואנקה או טוני וואקמה. בן שהר, שפתח בבוקרשט, ככל הנראה לא ימשיך בעמדת החוד. בקבוצה מאוד רוצים לראות את תומאש פקהארט חוזר לעניינים. החלוץ, שלא שותף בשני המשחקים האחרונים של הקבוצה, נראה חדור מוטיביציה באימונים ורוצה לקבל את הקרדיט בהרכב בחזרה.

כמו בכל משחק, גם במשחק הזה, ייאלץ בכר להתמודד עם רשימה ארוכה של פצועים. חאתם עאבד אלחמיד, שספג פגיעה בראשו במשחק ביום חמישי, לא יתלבש. הוא מצטרף לרשימת הפצועים הקבועה שכוללת את בן ביטון, מוחמד גאדיר, גיא חיימוב וככל הנראה גם וובה בראון. מן העבר השני, ייתכן ונראה הופעת בכורה של גיא מלמד ברשימת 18 השחקנים שיתלבשו למשחק.

לא מעט מאוהדי הקבוצה עדיין נמצאים בבירת רומניה, ההערכה היא כי למושבה יגיעו כ-2,500 אדומים.

הרכב משוער: דודו גורש; דור אלו, מיגל ויטור, לואי טאהא, מיחאי קורהוט (אורן ביטון); מהראן ראדי, דן איינבינדר (ג'ון אוגו), מיכאל אוחנה; טוני וואקמה, מאור מליקסון, בן שהר (תומאש פקהארט).


מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו