בעוד מספר שעות תעלה הפועל באר שבע על כר הדשא באצטדיון ה'נציונל ארנה' בבוקרשט כשלא פחות מ-4,000 אוהדים שעשו את דרכם מבירת הנגב לרומניה יידחפו ויעודדו את השחקנים בתקווה להוציא תוצאה טובה במשחק. בקבוצה מודעים היטב לצורך להביא נקודות לקופה מול הקבוצה הרומנית כשבאמתחתה 3 נקודות עם ניצחון בודד מתוך שלושת המשחקים במפעל עד כה. סטיוואה מנגד, ניצחה בשלושת המשחקים בבית והיא מוליכה אותו בגאון עם 9 נק'.

Important Game tomorrow !!May God guide and protect us 🙏🙏. 🔴⚪️🔴

A post shared by ogu30 (@ogu30) on

-

עם מכת פציעות ממנה סובלת הקבוצה, בעקבותיה ייעדרו מהמשחק וובה בראון, בן ביטון, גיא חיימוב ומוחמד גדיר וככל הנראה גם ג'ון אוגו, והקור העז ברומניה, אין ספק שסטיוואה לא הולכת לעשות חיים קלים לאדומים. מה שדווקא כן מהווה נקודת אור, הוא שובו הצפוי של הבלם מיגל ויטור שהחלים מהפציעה הארוכה ממנה סבל ואף עשוי להופיע בהרכב הפותח הערב.

במידה והבלם הפורטוגלי אכן ייפתח, בכר ככל הנראה ייפתח בהרכב של שלושה בלמים כשלצידו של ויטור ישחקו לואי טהא וחאתם עבד אלחמיד שגם עשוי להצטרף לקישור לצדם של דן איינבינדר ומאהרן ראדי במידת הצורך יחד עם מאור מליקסון וטוני וואקמה באגפים שמקומם בהרכב הוא כמעט וודאי. סימן שאלה נוסף קיים בעמדת החלוץ עליו מתחרים תומאש פקהארט, בן שהר ואליניב ברדה שפתח במשחק האחרון מול מ.ס אשדוד.

-

בהפועל באר שבע התכוננו היטב בימים האחרונים למשחק כשהצוות המקצועי העביר דגשים באמצעות קטעי ווידאו מהמשחק הקודם. השחקנים התבקשו לשים לב במיוחד לקשר קונסטנטין בודסקו ולחלוץ הארלם גנוהרה שהביך את הקבוצה עם שני שערים מהירים במשחק הקודם.

היום התפרסמה בעמוד הקבוצה הרשמית תמונתה של אלונה ברקת בארוחה הרשמית שנערכה לקראת המשחק עם הנהלת הקבוצה הרומנית. אנו מזכירים שלאחרונה פורסם כי הבעלים של סטיאווה בוקרשט סלידה לפני המשחק הראשון בטרנר מבעלותה של ברקת על הקבוצה ואמר שלנשים אין מקום בכדורגל.

-

נגד הבעלים ג'יג'י בקאלי אגב, מתנהלים הליכים משפטיים בעניין הבעלות על המועדון אותו רכש בשנת 2003 מצד הצבא הרומני שהיה הבעלים של הקבוצה בעידן הקומוניסטי של רומניה. הקבוצה המקורית (או שלא) משחקת היום בליגה הרביעית ברומניה ושמה הוא "מועדון כדורגל סטיוואה בוקרשט". שמה הרשמי של הקבוצה שתארח את הפועל באר שבע הערב, תופתעו לשמוע, הוא "מועדון כדורגל סטיוואה בוקרשט מועדון כדורגל".