אחרי ההפסד הביתי בטרנר של הפועל באר שבע למוליכת הטבלה הרומנית סטיוואה בוקרשט, יצאה אמש (ג') הקבוצה לבוקרשט לקראת המחזור הרביעי של הליגה האירופית בו תתמודד מול סטיוואה. על אף ההפסד הביתי, בקבוצה מקווים לתוצאה טובה מול הקבוצה הרומנית וזאת לאור הכושר הטוב והמשחק החיובי שמפגינה הקבוצה בזמן האחרון.

-

מי שלא המריאו לרומניה יחד עם הקבוצה הם השחקנים וובה בראון, בן ביטון, גיא חיימוב ומוחמד גדיר הסובלים כולם מפציעות שונות. כמו כן נשארו בארץ מתן אוחיון ואמיר חליאלה שלא רשומים למפעלים האירופים. מי שדווקא כן הצטרף לקבוצה הוא הבלם מיגל ויטור שהחלים לאחרונה מהפציעה ממנה סבל עוד ממשחק הסופר-קאפ ואף עשוי להכלל בהרכב הפותח במשחק. ג'ון אוגו שמחלים גם הוא מפציעה אמנם הצטרף לקבוצה אך מחשש להחמרה במצבו סביר שלא ישותף במשחק. שחקן נוסף ומפתיע שעלה על המטוס לבוקרשט אתמול הוא קפטן קבוצת הנוער החלוץ יגיל אוחנה.

כבר מתחילת השבוע החלו האוהדים האדומים לעשות את דרכם לעבר רומניה וכ-4,000 אוהדים צפויים לדחוף את הקבוצה מהיציעים לאחר צעדת עידוד אל האצטדיון. לקראת המשחק הביע את אמונו בקבוצה על אף ההפסד במשחק הקודם הקשר אובידיו הובאן ששיחק בהפועל בעונות הקודמות ואמר ל'ספורט 1' ש"במשחק הראשון ב"ש הייתה עדיפה, אבל סבלה מחוסר מזל ומקיפוח מצד השופט ההולנדי. הגיע ׳לנו׳ פנדל שלא נשרק. המשחק הזה שייך להיסטוריה וביום חמישי אפשר להשיג תוצאה טובה."

היום ערכה הקבוצה את האימון המסכם לקראת המשחק באצטדיון  'ארנה נציונל' בו יתקיים המשחק ומלבד המשחק שלא יהיה פשוט כלל, יתמודדו השחקנים גם עם הקור העז השורר ברומניה בתקופה זאת של השנה.     

-