הדרך לניצחון הליגה הראשון של העונה לוותה אמנם בהרבה זיעה, אבל השורה התחתונה היא החשובה. אחרי שני הפסדים במשחקים צמודים, סופסוף אפשר לפתוח את הבוקר עם חיוך. לא הרבה אוהדים פקדו את אולם "היובל" בכפר סבא, אותו אולם בו חלפנו בעונה שעברה על פני היריבה המקומית בשלב חצי גמר הפלייאוף בדרך לסדרת הגמר, אבל הייצוג האדום ביציעים היה מכובד במיוחד.

-

השינוי המשמעותי ביחס לשני המשחקים האחרונים היה בעלייתו של אנטוני פישר בחמישייה לצד עדי כהן סבן, אנדל קומברבאץ', אור סולומון וסטורם וורן. בחמישייה של המקומיים עלה בין השאר הרכז טמיר אריאלי, שהעביר את השנתיים האחרונות בבירת הנגב.

הרבע הראשון היה צמוד, כשאנטוני פישר במספר קליעות מדויקות מחוץ לקשת היה האיש החם על הפרקט מול דאליס ג'ויינר שבלט בצד השני. האדומים סיימו את הרבע ביתרון 20:19, ואף הלכו והגדילו אותו לפלוס 8 בדקות הפתיחה של הרבע השני, אבל כפ"ס בהובלתו של טמיר אריאלי חזרה למשחק וירדה למחצית ביתרון קל – 33:32.

דקות הפתיחה של המחצית הראשונה היו בעיקר מטווח שלשות משני הצדדים, במהלכו כפר סבא הצליחה לדייק יותר ולעלות ליתרון 6 – 47:41. אלא שכאן, פסק זמן של יניב בורגר החזיר את האדומים חדים יותר למשחק, ובהובלת אור סולומון ואנדל קומברבאץ' שהריצו את הקבוצה למתפרצות, המומנטום עבר צד והרבע הסתיים ב- 55:53 אדום.

המומנטום נמשך גם בפתיחת הרבע האחרון, כשטוני יאנגר נכנס לעניינים ופגע פעמיים ברציפות מחוץ לקשת, כשלצידו סטורם וורן, שהסתבך בעבירות בתחילת המשחק, נכנס לעניינים והציג יכולת נהדרת, כשהוא קולע 10 נקודות, מקנח בדאנק יפיפה ומעלה את האדומים ליתרון דו-ספרתי ממנו כפר סבא כבר התקשתה לחזור.

המשחק הקרוב ייערך ביום שלישי הבא (7.11) בשעה 19:15 בהיכל הקונכייה נגד עירוני רעננה.

קולעי הנקודות: אנדל קומברבאץ' 19 (8 רב'), אנטוני פישר 18, סטורם וורן 12 (8 רב'), אור סולומון 9 (11 רב'), טוני יאנגר 9, עדי כהן סבן 6 (9 אס'), עמית גרשון 5. כן שיחקו: אוהד כהן, דור גולדנברג, בן אייזנהרט.