בהפועל באר שבע שבעי רצון מהמחצית השנייה של המשחק אתמול באצטדיון באשדוד. למרות שני חילופים כפויים וחוסר-יצירתיות בחלק ההתקפי, הקבוצה, בהנהגת ווקאמה ומליקסון, הצליחה לבצע מהפך ולרשום ניצחון ליגה שלישי ברציפות.

מאור מליקסון, שהיום חוגג את יום הולדתו ה-33, רקד על המגרש והיה אחראי לתצוגה הנהדרת במחצית השנייה. בסיום המשחק, הונף על הכתפיים על ידי חלק מהשחקנים, בזמן שהקהל עודד אותו. גם טוני וואקמה זכה לתשבוחות רבות. לאחר פתיחת עונה לא טובה עבור הניגרי, בשני המשחקים האחרונים רשם לזכותו שלושה שערי ליגה. בקבוצה מאוד מקווים שאת היכולת הטובה יביא איתו טוני לרומניה.

ואם ברומניה עסקינן – מספר שחקנים לא יטוסו עם הקבוצה, כשחלק מהם יטוסו אך לא יהיו בסגל. לרשימה המצערת הזו נוספו אתמול בן ביטון ו-וובה בראון. השניים נאלצו לנטוש את כר הדשא עד הדקה ה-15, שנייהם סבלו ממתיחות בשריר הירך האחורי. הצוות הרפואי יבצע בדיקה מעמיקה בנוגע לעובדה ששחקנים "נופלים כמו זבובים", ובעיקר בפגיעות בשריר הירך האחורי. ביטון ובראון לא צפויים להירשם בסגל למשחק בחמישי.


-

הקבוצה תטוס מחר ותנחת בעיר הבירה הרומנית, שצפויה להיות קרה במיוחד בזמן השהות הבאר שבעית שם. יחד עם הקבוצה, תצא רכבת אווירית של אוהדים. ההערכה היא כי 3,000 אדומים יצפו במשחק מהאצטדיון הלאומי המפואר בבוקרשט. מרבית האוהדים יטוסו ביום רביעי וחלקם ניצלו את ההזדמנות על מנת לבצע טיול לטווח ארוך בבירה הרומנית, שנחשבת משופעת אטרקציות וזולה במיוחד.

עוד מספיחי אתמול – ההתאחדות לכדורגל הודיעה כי היא תבצע בדיקת חומרים אסורים לאחר המשחק בשני שחקנים מכל קבוצה, אשר היו רשומים בסגל. נודע כי מבאר שבע יהיו אלה מיגל ויטור, שחזר לסגל לראשונה אך לא שותף ובן ביטון. בנוסף, הקבוצה צפויה לעמוד לדין לאחר מופע אבוקות של האוהדים בתחילת המשחק. ביום רביעי גם כך אמורים להגיע נציגי הקבוצה לבית הדין, עקב זריקת בקבוק מים לכר הדשא במשחק העונה. כך או כך – הדיון ברביעי יבקש להידחות, משום שנציגי המועדון לא יהיו בארץ, ואם הבקשה תתקבל – בעוד שבועיים בית הדין של ההתאחדות לכדורגל יעמיד את המועדון לדין הן על הבקבוק שנזרק לכר הדשא והן על מופע האבוקות שהתקיים אמש.