ניצחון ליגה שלישי ברציפות לאלופת המדינה. זה לא היה פשוט, ושוב נאלצה באר שבע להתמודד עם פציעות, אבל בסופו של דבר – החבורה האדומה חגגה באצטדיון באשדוד.

-

המחצית הראשונה לא בישרה טובות. בקושי חלפו 2 דקות, ו-וובה בראון נאלץ לפנות את מקומו עקב פציעה. עשר דקות לאחר מכן, היה זה בן ביטון שהתמודד עם כאבים, שלבסוף הכריעו אותו. כך יצא שכבר בדקה 15, ברק בכר נותר עם חילוף אחד בלבד. למאור מליקסון וחבריו לא היה פשוט להתמודד עם הפציעות. היחיד שאיים על השער בצורה מסוכנת היה מליקסון, שנגח מקרוב אבל ירדן קרישטול, שוערה של אשדוד, הציל כשהכדור פגע ברגליו. 3 דקות לסיום המחצית, הבאר שבעיים בהלם – מאוריסיו מצא עצמו לבד ברחבה, ומקרוב בעט לפינה של גורש ופנימה – 0:1 למארחים במחצית.

במחצית השנייה, ובכלל בפעם הראשונה העונה, בבאר שבע נזכרו שאפשר לבעוט גם מרחוק. בדקה 56 היה זה ראדי, ששיגר בעיטה חדה מרחוק, הבעיטה לא הייתה חזקה אבל מדוייקת מאוד – 1:1. בדקה ה-63, מליקסון להטט באגף, מסר כדור לטוני ווקאמה, שבבעיטה חדה קבע מהפך – 1:2 אדום. אשדוד הייתה מאוד קרובה להשוות את התוצאה בדקה 66, הכדור טייל על קו השער של גורש מספר פעמים, אבל ההגנה הבאר שבעית חילצה את הכדור ללא ספיגה. טוני ווקאמה חתם את המשחק בדקה 87, הפעם עם כדור מתוך הרחבה. בסיום, 1:3 לבאר שבע.

-

בצוות הרפואי ייאלצו להתמודד עם פציעות נוספות – הפעם של וובה בראון ובן ביטון. בשלישי תמריא באר שבע למשחק מול סטיאווה בוקרשט. כ-3,000 אדומים צפויים ללוות את הקבוצה לבירת רומניה.


מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו