הפועל באר שבע תגיע חבולה ופצועה למשחק הראשון מול מכבי תל אביב. אם לא די ברשימת הפצועים הארוכה של הקבוצה במהלך כל העונה, נדמה כי מספר השחקנים שנמצאים עדיין בספק גדל משמעותית לאחר המשחק מול סטיאווה בוקרשט.

מי שככל הנראה לא יקח חלק במשחק הוא איסאק קואנקה. הקשר התלונן על כאבים בשריר הירך האחורי באחד מהאימונים לאחר המשחק מול רומנים. הערכה זהירה במועדון מדברת על מתיחה במקום המדובר. יחד עם זאת, קונאקה עדיין לא עבר בדיקה שתבהיר באופן סופי את חומרת הפציעה. בצוות המקצועי מאוכזבים מאוד מהפציעה, שכן קואנקה החל "להכנס לעניינים", לדברי אנשים בקבוצה.

-

שחקן נוסף שנמצא בספק הוא ג'ון אוגו. אוגו הבטיח לאנשים הסובבים אותו, וכן פירסם ציוץ בטוויטר, בו הוא מבטיח שיעשה הכול על מנת לשחק נגד מכבי תל אביב, אך במועדון לא אופטימיים. גם צמד הבלמים, לואי טאהא וחאתם עאבד אלחמיד, הטרידו את מנוחת הצוות הרפואי. בנוגע לטאהא – הוא כשיר ויקח חלק במשחק, אך התשובה לגבי שיתופו של אלחמיד תתקבל רק במהלך היממה הקרובה.

במועדון קיוו שמספר שחקנים יחזרו לסגל, ביניהם ניב זריהן ומיגל ויטור, אך כרגע נראה שזה לא יקרה. במהלך היום יתקיים האימון המסכם של הקבוצה ולאחריו תמונת הפצועים צפויה להתבהר.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו