לעיר באר שבע יש ייצוג כמעט בכל ענף ספורט, בין אם בליגות הראשונות, המשניות או הנמוכות. השבוע יוכלו חובבי הספורט לחזות במספר קבוצות אשר מייצגות את העיר בענפים שונים, יום אחר יום, והכל – קרוב לבית:

ביום ראשון יימשך המחזור הראשון של הליגה הלאומית בכדוריד. קבוצת מ.כ באר שבע תצטרך למעגל המשחקים כשתארח בהיכל הקונכייה את א.ס סביון. המשחק יחל ב-20:30. בצוות המקצועי של מ.כ באר שבע מקווים שהשנה יצליחו השחקנים להעפיל לליגת העל. לצורך כך נעשו מספר שינויים בסגל, שעל הנייר התחזק. הכניסה למשחקים חופשית.

-

ביום שני יקבלו תושבי העיר מנה כפולה של כדורגל. המנה הראשונה תהיה בוסרמיל בשעה 17:30, אז תארח מכבי באר שבע את עירוני אשדוד במסגרת המחזור השישי בליגה ב' דרום ב'. עירוני אשדוד נחשבת לאחת הקבוצות החזקות בליגה. לכל משחק מלווה את האשדודים קומץ אוהדים ססגוני ונאמן, כך שצפויה להיות אווירת כדורגל בוסרמיל המיושן. ב"ש מגיעה למשחק מהמקום ה-13 ואילו אשדוד מהמקום השני בטבלה. המנה המרכזית, או הקינוח, מה שתבחרו של היום (ושל השבוע) תחל בשעה 21:00, כאשר הפועל באר שבע בכדורגל את מכבי תל אביב למשחק במסגרת המחזור השמיני. בעיטת הפתיחה בשעה 21:00. על המשחק הזה, כמובן, נרחיב בהמשך בכתבות נפרדות.

ביום שלישי תפתח קבוצת הכדורעף של א.ס.א בן גוריון את העונה בליגת העל, לאחר 14 שנות היעדרות. הקבוצה עלתה בעונה שעברה, ולאחר חוסר בהירות בנוגע לשאלה באיזו ליגה הקבוצה תשחק בעונה הקרובה, הוחלט כן לנצל את ההזדמנות ולשחק בליגת העל. משחק הפתיחה יתקיים באולם במרכז הספורט של אוניברסיטת בן גוריון בשעה 19:00, היריבה תהיה הפועל כפר סבא. בהמשך השבוע נביא לכם כתבת היכרות מעמיקה עם קבוצת הגברים, ובהמשך גם עם קבוצת הנשים, שתשחק אף היא בליגת העל. הכניסה למשחקים חופשית. עוד בשלישי: קבוצת כדורגל הנשים של הפועל באר שבע תארח במחזור השני של הליגה הלאומית את בנות עמק חפר. המשחק יתקיים ב-20:00 באצטדיון וסרמיל.

ביום רביעי הפועל באר שבע בני שמעון בכדורסל תשחק את משחקה הראשון העונה בהיכל הקונכייה. החניכים של יניב בורגר ירצו למחוק את ההפסד במחזור הפתיחה מול רמת גן. מי שתעמוד מולם ותנסה לקלקל תהיה השכנה מדרום, קריית גת. כרטיסים למשחק, כמו גם מנויים עונתיים, נמכרים באתר 'שפע הפקות'.

ביום חמישי אין משחקים, אבל ביום שישי מתחילים את הסופ"ש עם מנה כפולה של ספורט – ב14:30 באולם הספורט באוניברסיטה, קבוצת כדורעף הנשים תפתח את העונה בליגת העל מול מ.כ רעננה. עוד בשישי - בשעה שטרם נקבעה, מ.ס ב"ש בכדורגל תארח את אגודת ספורט אשדוד בליגה ב' דרום ב'.


מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו