ג'יג'י בקאלי, הבעלים של קבוצת סטיאווה בוקרשט, נחשב לדמות שנוייה במחלוקת בכדורגל האירופאי. הבעלים כבר הספיק להסתבך עם שערוריות שנקשרו בשמו ועם אמירות שנראות כאילו נלקחו מסרט קומדיה טוב. או רע. תלוי את מי שואלים.

ה"קורבן" הפעם בשערורייה התורנית שלו היא אלונה ברקת. בקאלי צוטט בתקשורת הרומנית אומר לקראת המפגש הערב מול באר שבע: "אני לא נלחם עם בנות. אתעלם מאלונה ברקת. אני חושב שנשים לא צריכות להיות בכדורגל"

אם לא די בכך, ג'יג'י תיאר מה הולך לקרות במידה ויפגוש את אלונה ברקת במפגש בבוקרשט בעוד שבועיים: "במידה ואלונה תגיע לבוקרשט, אני אכבד אותה, אראה לה את הערכתי, אבל לא אדבר איתה בשום פנים ואופן על כדורגל"

ויש גם משחק

הפועל באר שבע תנסה להתאושש מהתקופה הלא-יציבה במשחק הערב מול הרומנים. ברק בכר צפוי לעלות בהרכב מאוזן, ובעיקר להיזהר מהדקות הראשונות. המאמן והצוות המקצועי סומכים על האווירה ב'טוטו טרנר', אם כי הם מודעים לעובדה שהשחקנים האורחים כבר רגילים לאווירה חמה מהליגה המקומית.

גורש. ינסה לשמור על שער נקי.

דודו גורש יפתח בין השורות, זכר לפציעתו של גיא חיימוב. בחוליית ההגנה טרם ברור מי יאייש את עמדת המגן הימני – בן ביטון, שחזר מפציעה, או דור אלו. צמד הבלמים יהיו חאתם עאבד אלחמיד ולואי טאהא, כאשר קיים סיכוי שבכר יעלה בהרכב עם שלושה בלמים, ואז הבלם השלישי יהיה, ככל הנראה, וובה בראון.

קיימת הערכה כי טוני ווקאמה יחל את המשחק על הספסל, כפי שעשה מול לוגאנו. איסאק קואנקה בתמונת ההרכב, כאשר מאור מליקסון ייפתח בוודאות. מיכאל אוחנה ואליניב ברדה יחזרו לסגל.

בקבוצה קיימת אכזבה מכך שלא כל הכרטיסים נמכרו, אך בכל זאת כמעט כל האצטדיון יהיה מלא והאוהדים ידחפו את הקבוצה, במטרה לחגוג בסיום המשחק ניצחון שני בשלב הבתים של הליגה האירופית.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו