הניצחון הערב של הפועל באר שבע באצטדיון בנתניה היה חשוב מאוד. בחמישי יתייצבו האדומים למשחק קריטי בבית הליגה האירופית מול סטיאווה בוקרשט וארבעה ימים לאחר מכן צפוי משחק העונה הראשון בטרנר מול מכבי תל אביב. לכן, המהפך היום היה קריטי עבור האדומים, אבל היכולת? חייבת להשתפר.

לואי טאהא עוצר את יובל טיטלמן (אחמד מוררה עבור one.co.il)

המחצית הראשונה הייתה חלשה ביותר מצד שתי הקבוצות. היחיד שהצליח לאיים בצורה כזו או אחרת על השער היה טוני ווקאמה, אבל גם הנסיונות שלו לא היו קרובים מכדי לסכן את שוערה של הפועל רעננה. במחצית השנייה העניינים השתנו. לאור היכולת הדלה של באר שבע בכל חלקי המגרש, הייתה זו רעננה שעלתה ראשונה על לוח התוצאות. בדקה ה-58 ג'ון אוגו "בישל" לשמעון אבוחצירא, שמהאוויר הכניע את דודו גורש וקבע 0:1 למארחים.

בדקה ה-77 איסאק קוואנקה התכבד בשערו הראשון במדי הפועל באר שבע. הספרדי קיבל כדור ממיחאי קורהוט, ומהרחבה ובחצי-קפיצה הסית את הכדור לרשת החשופה, 1:1. בדקה ה-83 באר שבע השלימה מהפך מהיר, והכובש היה לא אחר מאשר אמיר חלאילה הצעיר. בעזרת בעיטת מספריים אקרובטית, כשהוא כבר על הקרקע, הצליח חלאילה להסית את הכדור פנימה ולכבוש שער מתוק ביותר. עד הסיום, אוגו הניף את הרגל מ-18 מטרים וכבש את השלישי. מי שבישל לאוגו היה חלאילה הצעיר שרשם את משחק חייו עם שער ובישול.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו