ליצן טוב או ליצן רע? כל ליצן מפחיד היום את תושבי באר שבע. איציק עוזרי הידוע כ'איציק הליצן' הגיע במיוחד מקרית אונו לבאר שבע להופיע בתיכון מקיף ג', אך לא ציפה לקבלת הפנים שפקדה אותו "הגעתי למגרש החנייה וכשיצאתי מהרכב ראה אותי אחד הילדים וצעק "הנה הליצן הרוצח".


איציק הליצן "אני הליצן הטוב לא הליצן הרע" 

לדבריו "נעמדו שם קבוצה של כמה נערים והתחילה לצעוק, עד שבאה קבוצה אחרת ואמרה להם שזה איציק הליצן". בריאיון עמו שפורסם ב'מעריב אונליין' נכתב כי מספר נערים אף הרימו אבנים לעברו וחשש כי יותקף על ידם.

בהתחלה היה חשש שמדובר בעוד אחד מהליצנים המטרידים בבאר שבע, אך השומר עזר להפיג את החשש "הוא ניגש אליי ואמרתי לו שאני איציק הליצן. חשוב לי לציין שהשומר בשער עשה עבודתו נאמנה. הילדים לא הבינו שאני הליצן הטוב ולא הליצן הרע".

איציק הליצן, שפרנסתו עלולה להיפגע בעקבות התופעה המטרידה קרא להפסיקה באופן מיידי "ליצן תפקידו לשמח אנשים ולא להפחיד אותם. חייב לעצור את התופעה!". 

"נוקטים באפס סובלנות"

משטרת באר שבע לוקחת ברצינות רבה את התופעה, שגרמה למאות תושבים להתאגד בקבוצות כדי לצאת ולשים סוף לתופעה בעצמם. החשש הוא שהתושבים יקחו את החוק לידיים. חשש נוסף הוא שגורמים עוינים ינצלו את גל הליצנות כדי לפגוע בתושבים.

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו