תופעה מטרידה מכה בבאר שבע: בשבועות האחרונים נודע לתאגיד המים 'מי שבע' על אלמונים הנוהגים להתקשר לבתי תושבים כשהם מתחזים לעובדי התאגיד, ודורשים מהם סכומי כסף, בטענה כי מדובר בתשלומי חוב. בהמשך, מגיעים האלמונים אל בתי התושבים לגבות את הכסף ללא מתן קבלות, כל זאת כשהם מתחזים כאמור לעובדי התאגיד במטרה להוציא מהתושבים כספים במרמה.

בעקבות שורת האירועים הוציאו ב'מי שבע' אזהרה לציבור דרך עמוד הפייסבוק שלהם ועירבו את משטרת ישראל, שפתחה כעת בחקירה לאיתור המתחזים ושיטת פעולתם. "אנו רואים בחומרה רבה כל ניסיון לפגוע בתושבים בכלל ובאמצעות שימוש בשם התאגיד בפרט ופועלים מול גורמי אכיפת החוק על מנת להביא למיגור התופעה" ציינו בתאגיד 'מי שבע'".

-

"אנו פונים לכל תושב שקיבל פנייה להסדרת חוב ליצור קשר עם התאגיד לקבלת עדכון מסודר"

תאגיד 'מי שבע' מבקש להעלות פעם נוספת את המודעות לתופעה הפסולה ופונה לתושבים על מנת שינקטו משנה זהירות: "תאגיד 'מי שבע' לא שולח נציגים מטעמו להגיע לבתי לקוחות ללא תיאום ביקור מראש. אנו מבקשים לחדד כי בשום מקרה אין לשלם לאדם, אף אם מזדהה כנציג התאגיד, בכל דרך שהיא – ללא קבלת תעודות מזהות מטעם 'מי שבע', קבלות או אסמכתאות תשלום".

מריו לובטקין, מנכ"ל 'מי שבע': "אנו פונים לכל תושב שקיבל פנייה מתמיהה להסדרת חוב, תיקון מערכת המים הפרטית ובקשות שונות - ליצור קשר עם התאגיד לקבלת עדכון מסודר באמצעות שירות הלקוחות שלנו".

דרכי יצירת קשר עם התאגיד:

מוקד שירות לקוחות 1-800-071-562/ משרדי התאגיד: 08-9524400 / אתר האינטרנט: http://www.mey7.co.il/  דף הפייסבוק: 'מי שבע- תאגיד אזורי למים וביוב'

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו