אנחת רווחה גדולה השתחררה אמש באצטדיון המושבה, לאחר שהפועל באר שבע גברה 0:1 על בני יהודה והשיגה ניצחון ליגה שני ברציפות. בקבוצה הביעו אכזבה מהעובדה שהשחקנים לא הצליחו להגדיל את היתרון, חרף העובדה שבמרבית המשחק הייתה באר שבע ביתרון מספרי על כר הדשא ובעיקר לנוכח המצבים הרבים שאליהם הגיעו השחקנים האדומים.

-

מיכאל אוחנה לא נכלל בסגל בסופו של דבר. גבות רבות הורמו כאשר פורסם דבר ההחלטה, אך בוואלה! ספורט פורסם כי הסיבה היא בריאותית. אוחנה לא חש בטוב במהלך יום המשחק וביקש מהצוות המקצועי לא להירשם בטופס המשחק. מי שחזר לשחק לאחר תקופה ארוכה הוא בן שהר, שנכנס במחצית השנייה ונראה חד, למרות החמצה אחת גדולה במצב קורץ מול שוערה של בני יהודה. איסאק קואנקה נכנס כמחליף שלישי ולא הותיר חותם על המשחק. עוד בגזרת הפצועים – אורן ביטון צפוי לחזור לכר הדשא בתוך שלושה שבועות.

מי שהניצחון ירשם לזכותו בדפי ההיסטוריה הוא ברק בכר. אתמול היה ניצחונו ה-100 של ברק בכר בכל משחקי הליגה שניהל עד כה בקריית שמונה ובהפועל באר שבע. בסך הכול ניהל בכר 176 משחקי ליגה, כך שבמאזנו 65.5% אחוזי הצלחה. היחיד שהצליח להגיע להישג המרשים בפחות מ-176 משחקים הוא ג'רי בית הלוי. אפילו אברהם גרנט לא הצליח להגיע ל-100 ניצחונות ליגה בפחות מ-176 משחקים.

-

המסע של אלונה ברקת ואסי רחמים בנגב

אלונה ברקת ואסי רחמים לא הספיקו לנוח הרבה לאחר המשחק, משום שהיום הספיקו להיפגש עם ראשי רשויות מהדרום ולחתום על הסכמי שיתוף פעולה בין הפועל באר שבע למועצות האזוריות השונות.

הביקור הראשון נערך במועצה אזורית חורה, לאחר מכן המשיכו למועצה אזורית מרחבים ואת המסע חתמו במועצה אזורית חוף אשקלון. שיתופי הפעולה אמורים למנף את המעורבות של הפועל באר שבע בכל אחת משלושת המועצות, וכן ליצור קשרים ואופציות למעקב אחרי השחקנים שגדלים באיזור.

-

לאחר מכן, חזרו ברקת ורחמים לאצטדיון 'טוטו טרנר', שם ערכה הקבוצה את הרמת הכוסית השנתית המסורתית, בהשתתפות כלל הצוות המקצועי, השחקנים והספונסרים.