המחזור הרביעי של ליגת העל יימשך הערב, כשבמוקד הפועל באר שבע תצא למשחק חוץ במושבה מול בני יהודה. שתי הקבוצות מגיעות למשחק עם מאזן זהה – שלושה משחקים ובהם הפסד, ניצחון ותיקו לכל קבוצה.

מיכאל אוחנה, שנופה מהסגל למשחק הבית מול לוגאנו בשל מה שהוגדר "סיבות מקצועיות", צפוי לחזור לסגל וייתכן כי יקבל את חולצת ההרכב הפותח. ההחלטה המסקרנת ביותר של בכר תהיה באשר לאיסאק קואנקה. קואנקה, כך על פי גורמים בקבוצה, היה אמור להיכנס כמחליף במשחק מול לוגאנו, אבל הפציעה של דור אלו שיבשה את התכניות. קואנקה צפוי לפתוח היום בהרכב.

-

בנוסף לעומק בעמדת הקשרים, גם בעמדת החלוץ לבכר אמור להיות כאב ראש חיובי. כרגע מבחינה מקצועית, פקהארט החלוץ המוביל. אבל החלוץ ספג מכה ברגלו במשחק לפני שלושה ימים, ולכן ייתכן כי יעדיפו בצוות המקצועי לא לפתוח עמו. במקביל לכך, בן שהר כשיר ומרבית הסיכויים שהוא זה שייפתח כחלוץ, כשגם מוחמד גאדיר כשיר ויכול לפתוח. אליניב ברדה לא יהיה חלק מהסגל, זאת עקב פציעה.

אלפי אוהדים צפויים ללוות את הקבוצה למושבה ויקוו לתת אווירה ביתית, כשגם אוהדי בני יהודה אמורים להגיע במספרים לא קטנים.

תיקו לקבוצת הנוער באשקלון

בעוד הקבוצה הבוגרת הצליחה לנצח בשיניים את אשקלון בשבוע שעבר, קבוצת הנוער הצליחה לסיים אך ורק בתיקו.

המשחק נערך אתמול, במסגרת המחזור השני של ליגת העל לנוער. המארחים מאשקלון פתחו טוב ועלו ליתרון משער של אהרון בן שימול (29). איתמר שבירו החמיץ פנדל (65) אך 2 דקות לאחר מכן נועם דיעי תיקן, השווה את התוצאה, וקבע את תוצאת הסיום – 1:1.

בשבת הקרובה תארח באר שבע את מכבי נתניה. נתניה היא אחת מ-2 הקבוצות היחידות בליגה שעומדות על מאזן של 2 ניצחונות מ-2 משחקים.