ההכנות לקראת עונת 2017/2018 של הפועל באר שבע בני שמעון בליגה הלאומית בעיצומן. השבוע ערכה הקבוצה שני משחקי אימון, שנועדו כדי להכניס את השחקנים לכושר, לעבוד על הטקטיקות ולתת הזדמנות לשחקנים החדשים להתחבר.

-

המשחק הראשון נערך בהיכל "טוטו" בחולון, מול הקבוצה המקומית מליגת העל. המשחק היה צמוד באופן יחסי בשלושת הרבעים הראשונים, למרות פערי כוחות ברורים שאמורים להיות בין שתי הקבוצות. ברבע הרביעי, השתלטה חולון על המשחק ובסופו של דבר ניצחה 61:74.
הקולעים המובילים: אנדל קומברבאץ' 12, אור סולומון 10, אוהד כהן 9, אנטוני פישר ועמית גרשון 7 כ"א.

המשחק השני נערך אתמול (רביעי) ברעננה, נגד הקבוצה אתה צפוייה באר שבע להתמודד על עלייה לליגת העל העונה. הבאר שבעיים הובילו 19:24 ברבע הראשון, אבל במחצית המארחים הפכו וירדו ביתרון 37:40. בסיום המשחק, רעננה ניצחה 66:75. אוהד כהן, שסחב פציעה מתחילת השבוע, לא שותף. מי שכן קיבל דקות ראשונות היה הרכש המסקרן ביותר שהגיע לקבוצה בקיץ, סטורם וורן.
הקולעים המובילים: אנדל קומברבאץ׳ 16, בן אייזנהרט 12 ועמית גרשון 10

במהלך השבועות הקרובים צפוייה לקיים הקבוצה לפחות משחק אימון אחד נוסף, ככל הנראה מול הפועל כפר סבא.

מכירת המנויים נפתחה

מכירת המנויים לעונה הקרבה החלה. המנויים נמכרים דרך משרד הכרטיסים "שפע הפקות". ניתן לרכוש הן באינטרנט והן במשרדים עצמם. מחיר המנוי לגושים א' ו-ח' יעמוד על 335 שקלים למבוגר ו-225 שקלים לאישה/ילד/חייל/אזרח ותיק. המחירים כוללים עמלות מכירה.