אלונה ברקת היא אחת מעשר הנשים המשפיעות ביותר בישראל. כך קבע אתר גלובס, שמדרג מדי שנה את רשימת הנשים המשפיעות ביותר בישראל לשנת 2017. השנה דירג האתר את אלונה ברקת במקום העשירי.

בנימוקי הבחירה נכתב: "האישה היחידה שהיא בעלים של קבוצת כדורגל. השקעותיה בקבוצה בעשור האחרון מגיעות ליותר מ-100 מיליון שקל. השנה הובילה את הקבוצה לאליפות בפעם השנייה".

-

בדירוג של שנת 2016, שהגיע לאחר האליפות השלישית של הפועל באר שבע, דורגה ברקת במקום השלישי. למרות שעל פניו, ההישג לא "שופר" במהלך השנה החולפת, ברקת שמרה על מקומה בעשירייה הנחשקת. אחרייה ברשימה נמצאות נשים בעלות השפעה רבה על מדינת ישראל ועל סדר היום הציבורי, כמו מנכליות החברות הגדולות, ביניהן פייסבוק ישראל, הוט ובזק.

גם בגלובס לא התעלמו מהמטרה הבאה של הפועל באר שבע, עוד נכתב על ברקת: "גם את זה היה מוזר לומר לפני כמה שנים, אבל למיזם של ברקת יש עוד דבר אחד שהוא צריך, כדי שיוכל למלא עבורה את כל החלומות: הופעה בליגת האלופות. בדיוק עשור מאז שרכשה את הקבוצה, ואחרי ששפכה עליה מכיסה הפרטי - שלה ושל בעלה אלי ברקת - מעל 100 מיליון שקל, הגיע הזמן שזה יקרה. בשביל זה היא תצטרך לחכות לפחות עד השנה הבאה"